نفس کشیدن زمین
در یکی از جنگل های کانادا ویدیو عجیب و باورنکردنی از پدیده نفس کشیدن کره زمین منتشر شد که زمین به طور شگفت انگیزی بالا و پایین می شود.

لحظه عجیب نفس کشیدن زمین

یکی از بزرگترین معضلات امروزه جهان که متاسفانه با وجود اطلاع رسانی های فراوان باز هم رعایت نمی شود، محیط زیست و آسیب رساندن به آن می باشد. برخی از انسان ها تنها برای رسیدن به منافع شخصی خود، گاها شروع به تخریب محیط زیستی که انسان ها نفس کشیدن خود را وام دار آن هستند، می کنند که متقابلا در کنار از بین رفتن گیاهان و درختان، خانه و محل زیست حیوانات نیز تخریب می شود و این گونه به مرور زمان شاهد از بین رفتن نسل های مختلف حیوانات نیز خواهیم بود.

اما شاید شما تاکنون بارها و بارها شنیده باشید که کره زمین و گیاهان همانند ما انسان ها نفس می کشند و جای انکاری وجود ندارد که با کمی تامل احساس کنیم این جمله واقعیت نداشته باشد و با خودمان بگوییم که کره زمین و گیاهان، شیء هستند و نفس کشیدن آنها چیزی دروغین است!

نفس کشیدن کره زمین

پدیده نفس کشیدن زمین در کانادا

با این وجود روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی و در عین حال بسیار عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که قطعا دیدن آن کمی شوکه کننده باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی جالب و بسیار عجیب توسط یکی از کاربران صفحات مجازی به نام " هایلر مورستین " از کانادا منتشر شد که در آن زمین به طرز شگفت انگیزی در حال نفس کشیدن می باشد. به تبع تاکنون این ویدیو بازدیدهای فراوانی داشته است و کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند.

لازم به ذکر است که طبق آخرین آمار، این ویدیو از جنگل های کانادا ثبت و ضبط شده است و هنوز دلیل این پدیده مشخص نیست و کاربران نام این پدیده را نفس کشیدن زمین نامیدند!

ویدیو لحظه عجیب نفس کشیدن زمین

پدیده جالب و باور نکردنی نفس کشیدن زمین در کانادا

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : فیلم جالب
وبگردی