نقشه عجیب پلیس جوان
یک مرد 21 ساله ای اندونزیایی با یونیفرم جعلی پلیس نقشه بسیار کثیفی برای زنان زیبا و ساده لوح می کشید.

نقشه شوم مرد جوان در لباس پلیس برای زنان ساده لوح

جامعه ای که در آن زندگی می کنیم نیاز به توجه بیشتری دارد چون عده ای هستند که برای منافعشان دست به هر کاری می زنند در این بخش از نمناک ماجرای یکی از آنها را خواهید خواند.

مردی 21 ساله اندونزیایی که از یونیفرم جعلی پلیس و تفنگی برای ژست گرفتن به عنوان افسر پلیس استفاده می کرد، به تازگی توسط ماموران پلیس واقعی دستگیر شده . "آری سپتان" مردی 21 ساله اهل شهرجنوب سومارتان در اندونزی، بنا بر گزارش ها پیش از دستگیری توسط افسران واقعی پلیس، وانمود می کند که پلیس یک ماهه است.

این مدعی جوان به پذیرفتن نام مستعار "دکتر جولین" اعتراف کرد و یونیفرم واقعی پلیس بر تن داشت که به صورت سفارشی طراحی شده بود. برای اینکه باورکردنی به نظر برسد، همچنین اسلحه اسباب بازی و نشان پلیس به همراه داشت و حتی به مردم می گفت او پسر رئیس پلیس منطقه جنوب شرقی است و پزشک قانونی پلیس است. ظاهرا او این کار را انجام داد تا زنان زیبا و جوان را تحت تاثیر قرار دهد و آن ها را وادار به بیرون آمدن از خانه کند.

تقشه پلیس برای زنان زیبا

تقشه زشت پلیس جعلی برای زنان زیبا 

باور کنید یا نه، تاکتیک های غیرقانونی او بسیار موثر بودند، همانطور که او به بازرسان گفت که با موفقیت 10 زن را متقاعد کرده است که با او بیرون بروند، از جمله کارمندان دولت، پرستاران، پزشکان و حتی پلیس های زن واقعی ، اتومبیل های گران قیمت اجاره می کرد و به زن ها وعده ازدواج می داد و وقتی اعتماد آنها را جلب می کرد از آنها سو استفاده می کرد .

او گفت:" من به بسیاری از زنان قول ازدواج می دادم اما صادقانه بگویم، من از آن ها پولی دریافت نمی کردم، اما از بیشتر آن ها سو استفاده کردم. این پلیس ساختگی استفاده از هویت جعلی خود را برای منافع مالی انکار می کند، اما حداقل دو تن از قربانیان وی ادعا کرده اند که از اختیارات خود برای اخاذی از آن ها از دستگاه های خود پرداز استفاده کرده است.

نقشه کثیف مرد جوان در لباس پلیس برای زنان زیبا

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی