نمایشگاه اتومبیل 2015

نمایشگاه اتومبیل ژنو 2015 + تصاویر

کد مطلب : 12748زمان مطالعه : 1 دقیقه
نمایشگاه اتومبیل ژنو که همه ساله در کشور سوئیس برگزار می شود در سال 2015 هم آغاز شده و سازندگان برتر خودرو از گوشه و کنار جهان جمع شدند تا تولیدات و اتومبیل های خود را به نمایش بگذارند.
 نمایشگاه اتومبیل ژنو همه ساله شاهد اتومبیل های خاص با امکانات جالب می باشد در این مطلب  اتومبیل های معرفی شده در نمایشگاه ژنو 2015 که مهم ترین رویداد صنعت اتومبیل سازی سال نیز هست را به شما معرفی می کنیم.
نمایشگاه اتومبیل ژنو همواره محلی برای خودنمایی طراحان خودرو، داوری درباره خودروهای عجیب و غیر معمول بوده که امسال نیز این رویه تکرار شد. اما در کنار این اتومبیل های عجیب و غریب و جالب که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند، خودروهایی با ظاهر و کارایی خیره کننده نیز به چشم می خورد که بازدیدکنندگان را هیجان زده می کند. 
نمایشگاه اتومبیل شهر ژنو که اولین بار در سال 1915 میلادی برگزار شد یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین نمایشگاه های اتومبیل جهان به شمار می آید. امسال نیز همانند سال های گذشته، کمپانی های خودروساز جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات خود را به نمایش عموم می گذارند. هشتاد و پنجمین نمایشگاه موتور شوی ژنو از تاریخ 5 الی 15 مارس در مرکز Palexpo برگزار خواهد شد. 
 
 
اتومبیل های لوکس و زیبا
 
نمایشگاه اتومبیل ژنو
 
عکس های نمایشگاه ژنو
 
اتومبیل های خاص در نمایشگاه ژنو
 
جدیدترین و لوکس ترین اتومبیل های 2015
 
زیباترین و جالب ترین اتومبیل هال سال
 
اتومبیل های خیره کننده در ژنو
 
جذاب ترین اتومبیل ها در ژنو
 
اتومبیل های لوکس و زیبا
 

نمایشگاه اتومبیل ژنو 2015 + تصاویر

4.248
این مطلب مفید بود ؟408
منبع : نمناک -/ ن.م
وبگردی