نيوشا ضيغمي
نیوشا ضیغمی بازیگر زن سینما و تلویزیون پس از مدتی دوری از دنیای بازیگری به تازگی به پروژه جدید سینمایی مسعود جوزانی در فیلم ایران برگر پیوست.

نیوشا ضیغمی با امضای قرارداد فیلم ایران برگر به جمع بازیگران این فیلم سینمایی پیوست.
این بازیگر برای بازی در این فیلم به تازگی جلوی دوربین نیز رفته است. ضیغمی پیش از این در سریال در چشم باد نیز با جوزانی همکاری کرده بود و این دومین همکاری اش با این فیلمساز محسوب می شود.

نیوشا ضیغمی در سریال در چشم باد

             نیوشا ضیغمی

فیلمبرداری این فیلم مدتی است که آغاز شده و گروه همچنان در روستای کیگا در حوالی امامزاده داوود هستند. سخت ترین سکانس های ایران برگر که مربوط به برگزاری انتخابات شوراهاست این روزها فیلمبرداری می شود. صحنه هایی که همه بازیگران فیلم به همراه 150 هنرور حضور دارند.

 نیوشا ضیغمی در سریال راستش را بگو

فیلم سینمایی ایران برگر

فیلمبرداری سکانس های خارجی روستا تا اواسط این هفته به پایان می رسد و پس آن برای ضبط صحنه های خارجی گروه به تهران برمی گردند. ایران برگر داستان امرا... خان و فتح ا... خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند.

علی نصیریان ، محسن تنابنده ، سحر جعفری جوزانی ، حمید گودرزی ، احمد مهرانفر ، شهره لرستانی ، گوهر خیراندیش ، فریبا متخصص ، فتح اله جعفری جوزانی ، هادی کاظمی ، حمیدرضا حیات ، محمدرضا هدایتی ، سیاوش چراغی پور دیگر بازیگران این فیلم هستند.

نیوشا ضیغمی به فیلم ایران برگر پیوست + عکس

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
برگرفته از بانی فیلم - / ک
برچسب :
وبگردی