هادی حجازی فر

گریم هادی حجازی فر در فیلم شاه کُش + عکس

تاریخ انتشار : 3 آبان 1396کد مطلب : 58658زمان مطالعه : 2 دقیقه
هادی حجازی فر صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از گریمش در فیلم سینمایی شاه کُش به کارگردانی وحید امیرخانی به روز کرد.

هادی حجازی فر در فیلم سینمایی شاه کُش

فیلم سینمایی شاه کُش به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی عباس نادران با بازی هنرمندانی چون مهناز افشار و هادی حجازی فر به زودی وارد مرحله تصویربرداری میشود تا برای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

هادی حجازی فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم بازی مهناز افشار در فیلم تازه وحید امیرخانی شد و تصویری از گریمش در فیلم سینمایی شاه کُش را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

 هادی حجازی فر

گریم هادی حجازی فر در فیلم سینمایی شاه کُش

هادی حجازی فر با انتشار تصویری از گریمش در اینستاگرام نوشت :برف و بوران زوزه کشید ، مرد آرام گرفت ، کوهستان بجای او فریاد میزد.... فیلم سینمایی شاه کُش

وحید امیرخانی علاوه بر کارگردانی نویسندگی فیلم سینمایی شاه کُش را نیز برعهده دارد و به زودی تصویربرداری این فیلم سینمایی را آغاز میکند.

هادی حجازی فر

هادی حجاز فر و فرید سجادی حسینی در فیلم سینمایی شاه کش

مهناز افشار، هادی حجازی فر و فرید سجادی حسینی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند که یک یک درام معمایی- اجتماعی متفاوت است و داستان یک مرگ مشکوک در ارتفاع چند صد متری را روایت می کند.

هادی حجازی فر بازیگری را از فیلم مزرعه پدری رسول ملاقلی پور آغاز کرد و در فیلم های ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز یکی از بهترین نقش هایش را در طول دوران حرفه ای کار در سینما تجربه کرد.

هادی حجازی فر

هادی حجاز فر در فیلم سینمایی ایستاده در غبار

هادی حجازی فر در فیلم ایستاده در غبار در نقش حاج احمد متوسلیان بازی کرد این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد و او را به شهرت رساند.

هادی حجازی فر

هادی حجاز فر در فیلم سینمایی ایستاده در غبار

هادی حجازی فر در یازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم سینمایی ماجرای نیمروز از آن خود کرد.

هادی حجازی فر

هادی حجاز فر در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز

 

گریم هادی حجازی فر در فیلم شاه کُش + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی