واکنش بیرانوند به رونالدو

واکنش جالب بیرانوند به گل نزدن کریستین رونالدو

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1397کد مطلب : 71326زمان مطالعه : 1 دقیقه
علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس به صحبت هایی که درباره عدم گلزنی کریستین رونالدو شده بود، واکنش نشان داد.

واکنش جالب بیرانوند به گل نزدن رونالدو بعد از مهار پنالتی اش

خبرگزاری دانشجو: علیرضا بیرانوند در واکنش به سوال جالبی از سوی یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو بعد از اینکه نتوانست پنالتی اش را به او گل کند، روحیه اش را از دست داده است واکنش نشان داد.
بیرانوند در مواجهه با این سوال که رونالدو روحیه اش خراب شده تا حدی که هنوز موفق به گلزنی برای یوونتوس نشده است، خاطرنشان کرد:نه، این طور نیست. کریس در رئال مادرید هم که بود فصل پیش در هفت هشت هفته اول موفق به گلزنی نشد، اما در ادامه دیدید که چه گل های حساسی به ثمر رساند. الان هم سرمربی یووه از او راضی است و تأثیر مثبتی در تیمش داشته است.
 
واکنش جالب بیرانوند به گل نزدن رونالدو

صحبت های علیرضا بیرانوند درباره کریستین رونالدو  

امیدوارم رونالدو در تیم جدیدش موفق باشد.دروازه بان تیم ملی در پاسخ به سوال عجیب یکی از خبرنگاران راجع به اینکه این بار قصد دارد قبل از جام ملت ها برای کدام مهاجم آسیایی کری بخواند؟ اظهار داشت:من برای کسی کری نخواندم. یک صحبتی بود که در مورد کریستیانو رونالدو انجام دادم که آن هم فکر کنم معجزه ای بود که خدا در زبانم گذاشت تا آن را مطرح کنم. قصدم این بود با این کار به خودم و مردم ایران روحیه دهم، چرا که رونالدو بازیکن بزرگی است و در گروه ایران قرار داشت. الان هم قصد کری خواندن برای هیچ مهاجمی را ندارم و تلاش می کنم بازیکن مؤثری برای تیم ملی باشم.
انتهای پیام/ح.ب

واکنش جالب بیرانوند به گل نزدن کریستین رونالدو

442
این مطلب مفید بود ؟348
وبگردی