بهنام صفوی

بهنام صفوی بعد از انجام پرتودرمانی به ایران بازمی گردد

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396کد مطلب : 56556زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر برنامه های بهنام صفوی در خصوص آخرین وضعیت جسمی این خواننده جوان کشورمان گفت: حال عمومی بهنام صفوی خوب است و بعد از تکمیل دوره پرتودرمانی به ایران بازمی گردد.

آخرین خبرها از وضعیت جسمی بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده محبوب کشورمان بعد از شدت گرفتن بیماری اش مجبور به انجام عمل جراحی مجدد شد . عمل جراحی بهنام صفوی در کشور آلمان و زیر نظر پروفسور سمیعی انجام شد و خوشبختانه این هنرمند کشورمان از وضعیت جسمی مساعدی برخوردار است. مدیر برنامه های بهنام صفوی در خصوص وضعیت جسمانی اش توضیحاتی ارائه داد.

رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی در خصوص آخرین وضعیت بهنام صفوی گفت:بهنام صفوی بعد از این که برای عمل جراحی به آلمان رفت مدت یک هفته به ایران بازگشت اما سپس بعد از کمی استراحت برای انجام عمل پرتو درمانی به آلمان بازگشته است و در حال حاضر دوره درمان خود را در آلمان سپری می کند.
وی ادامه داد:صفوی حدود 25 جلسه پرتو درمانی را باید در آلمان پشت سر بگذارد که بیشتر این مراحل انجام شده و به احتمال زیاد هفته آینده به ایران باز می گردد.

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی

مدیر برنامه های صفوی افزود:بعد از چند قطعه ای که اخیر از بهنام صفوی منتشر شده است فعلا آلبوم جدید و قطعه جدیدی در دست ندارد و در خصوص اینکه آیا می تواند بعد از بازگشت به ایران کنسرتی برگزار کند یا نه همه چیز به وضعیت جسمانی وی بستگی دارد به همین خاطر باید منتظر بمانیم تا بعد بازگشت وی تصمص گیری کنیم.

بهنام صفوی

بهنام صفوی در حال گذراندن دوره پرتودرمانی در آلمان

وی تصریح کرد:پس از اینکه این هنرمند دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد و استراحت کند به احتمال قوی اگر هم برنامه قرار باشد انجام شود برای بعد از ماه های محرم و صفر شکل خواهد گرفت.
فوادیان خاطرنشان کرد:به طور کلی حال عمومی بهنام صفوی خوب است، و امیدواریم به امید خدا و با دعای خیر مردم بهتر و بهتر شود.

بهنام صفوی بعد از انجام پرتودرمانی به ایران بازمی گردد

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
برچسب :
وبگردی