پارسا خائف

پارسا خائف خواننده تیتراژ شد

کد مطلب : 3656زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیتراژ مسابقه میدون که مسابقه استعدادیابی شغلی می باشد را پارسا خائف نفر سوم مسابقه عصر جدید اجرا می کند.

پارسا خائف خواننده تیتراژ مسابقه میدون

پارسا خائف نفر سوم مسابقه استعدادیابی عصر جدید قرار است تیتراژ مسابقه میدون را که به زودی از شبکه سوم سیما پخش می شود اجرا کند.

پارسا خائف

پارسا خائف خواننده تیتراژ مسابقه میدون

مسابقه استعدادیابی شغلی با نام میدون به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی ساخته می شود و در آینده ای نزدیک از شبکه سوم سیما پخش می شود. 

مسابقه میدون که یک رقابت استعدادیابی شغلی می باشد با هدف مشاوره و حمایت از کسب و کارهای برتر نوپا طراحی شده و 4 متخصص و فعال در حوزه کسب و کار نوین به عنوان داور این مسابقه حضور خواهند داشت.

آهنگسازی تیتراژ مسابقه میدون که خوانندگی آن را پارسا خائف بر عهده دارد را فرید سعادتمند انجام خواهد داد. فرید ارجمند آهنگساز مسابقه میدون کارهایی معروف همچون ارمغان تاریکی با خوانندگی محمد اصفهانی و سرو زیر آب و برادرجان را با خوانندگی سالار عقیلی در کارنامه هنری خود دارد.

گفتنی است مسابقه میدون شامل 52 قسمت می باشد که در هر قسمت 3 شرکت کننده حضور خواهند داشت. در مجموع 156 گروه در این مسابقه هیجان انگیز و جدید شرکت می کنند.

مسابقه میدون در هفته دو قسمت را روی آنتن شبکه سوم سیما می برد و در انتهای هر هفته برگزیده هفته معرفی خواهد شد و تا سقف یک میلیارد تومان مشارکت یا وام اشتغال بلندمدت با سود 4 درصدی را در یافت می کند.

پارسا خائف خواننده تیتراژ مسابقه میدون از شبکه سوم شد

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م
برچسب : پارسا خائف
وبگردی