دزدان دریایی کارائیب

دزدان دریایی کارائیب به دست هکرها افتاد!

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49480زمان مطالعه : 2 دقیقه
دزدان دریایی کارائیب به دست هکرها افتاد و آنها مدعی شدند که اگر پول قابل توجهی دریافت نکنند نسخه اصلی این فیلم را به صورت آنلاین منتشر میکنند.

تهدید هکرها به انتشار نسخه اصلی دزدان دریایی کارائیب

دزدان دریایی کارائیب ساخته یواخیم رونینگ و اسپن سندبرگ فیلمسازان بزرگ نروژی با بازی جانی دپ یکی از محبوب ترین فیلم ها در تاریخ سینماست . سازندگان فیلم دزدان دریایی کارائیب در حالی که پنجمین قسمت از مجموعه را می سازند با مشکل مواجه شدند. هکرها مدعی شدند که به نسخه اصلی فیلم دزدان دریایی کارائیب دست پیدا کرده اند.

هکرها مدعی شدند به نسخه اصلی فیلم «دزدان دریایی کارائیب» دسته یافته اند و در صورت عدم دریافت پول، آن را منتشر می کنند.

«باب ایگ» رئیس کمپانی فیلمسازی دیزنی اعلام کرده که هکرها مدعی شدند به نسخه اصلی فیلم دست یافته اند و در صورت که هزینه درخواستی را دریافت نکنند، فیلم را به صورت تدریجی در فضای مجازی منتشر می کنند.

البته وی از عنوان نام فیلم خودداری کرد و گفت:« قصد نداریم این پول را پرداخت کنیم و در حال پیگیری این ماجرا از طریق بازرسان فدرال هستیم.»

این در حالی است که «ددلاین» اعلام کرده این فیلم «دزدان دریایی کارائیب:مرد مرده قصه نمی گوید» پنجمین قسمت از این مجموعه فیلم است که از تاریخ 25 می اکران عمومی شود.

انتشار نسخه اصلی دزدان دریایی کارائیب توسط هکرها

رئیس کمپانی دیزنی اعلام کرد که« هکرها تهدید کرده اند، در مرحله اول 5 دقیقه از فیلم را به صورت آنلاین منتشر می کنند و در صورتی که بخش قابل توجهی از پول را دریافت نکنند، 20 دقیقه دیگر را نیز منتشر خواهند کرد.»

در فیلم «دزدان دریایی کارائیب:مرد مرده قصه نمی گوید»، «جانی دپ» برای پنجمین بار نقش «کاپیتان اسپارو» ایفای نقش می کند و دیگر بازیگران این فیلم شامل «جفری راش»، «اورلاندو بلوم» و همچنین «خاویر باردم» در نقش اصلی شخصیت شرور می شوند.

دزدان دریایی کارائیب

جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب

کارگردانی این فیلم را «یواخیم رونینگ» و «اسپن سندبرگ» فیلمسازان نروژی بر عهده دارند که بیشتر برای ساخت فیلم نامزد اسکار «کان-تیکی» شناخته شده اند.

سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» تاکنون به فروش جهانی 3.7 میلیارد دلار دست یافته است و کمپانی دیزنی برای قسمت پنجم این فیلم 250 میلیون دلار هزینه کرده است.

هالیوود در چند سال اخیر به هدف اصلی مجرمان سایبری تبدیل شده است و ماه پیش نیز یک هکر ناشناس اعلام کرد:«در صورتی که مبلغ درخواستی خود را به عنوان خون بها دریافت نکند، فصل پنجم سریال معروف «نارنجی همان سیاه است» را در فضای مجازی منتشر می کند.»

در سال 2014 نیز هکرها کمپانی سونی را مورد حمله قرار دادند و از این استودیوی فیلمسازی خواستند اکران فیلم کمدی «مصاحبه» که درباره نقشه ترور رهبر کره شمالی بود را متوقف کنند.

دزدان دریایی کارائیب به دست هکرها افتاد!

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی