لوازم تولد
رویکرد نوین به فعالیت پخش در زمینه لوازم تولد ،شمع ،تم تولد و بادکنک هلیومی ویژه مغازه داران در حوزه قنادی ،لوازم قنادی و لوازم تولدی

تحولی در صنعت پخش لوازم تولد کشور

 • ویژه قنادان ، لوازم قنادی فروشان ،فروشندگان لوازم تولد و سایر مشاغل مرتبط

حتما شما تا کنون با شرکت های پخش بسیاری کار کرده اید .فرآیند پخش بسیاری از آن ها به صورت حضوری است .که در هر سفارش یک بازاریاب وارد مغازه ی شما میشود و لیستی از سفارش های شما تهیه کرده و سپس یک یا چند روز بعد به نزد شما برمیگردد و سفارش شما را تحویل می دهد .همچنین بسیاری از بازاریاب ها برای جلب بیشتر رضایت شما ،اجناس را در زمان تحویل در طبقه های مغازه می چینند.

بر همه ی ما پوشیده نیست که این سیستم دارای مشکلات زیاد و بهره وری پایینی است. تعداد محدودی از مشکلات این سیستم به شرح زیر است:

 • پر دردسر بودن این روش
 • سرزدن دیر یا زود بازار یاب
 • بالا بودن قیمت تمام شده محصول
 • زمان گیر بودن 
 • عدم شفافیت قیمت

پس از بررسی مشکلات  بالا و برای حل آن مجموعه TAVALODE خدمات جایگزین خود را در این حوزه ارائه کرد.

خدمات جدید این مجموعه در صنعت پخش لوازم تولد

این مجموعه در ابتدا با ایجاد یک وبسایت اینترنتی شفافیت قیمتی را ایجاد نمود . سپس با ایجاد اپلیکیشن TAVALODE  این امکان را ایجاد نمود که افراد بتوانند در هر زمان از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنند. این مجموعه با بهبود مستمر خدمات در حوزه آی تی ، انبار داری و ارسال این امکان را ایجاد کرد تا مغازه داران در حوزه قنادی و لوازم تولد میتوانند با صرف زمان خیلی کمتر از روش های سنتی به کار خود بپردازند. همچنین به دلیل عدم وجود بازاریابان حضوری و کاهش هزینه ها این مجموعه توانسته است محصولات را در قیمت مناسب تری به مشتریان خود در این زمینه ارائه کند.

در این روش مغازه داران میتوانند تنها با صرف زمان 10 دقیقه تمام کارهای زیر را انجام دهند:

 • انتخاب محصول و تعیین تعداد 
 • بررسی فاکتور و دیدن محصولات سفارش داده شده 
 • وارد کردن آدرس و شماره تلفن(تنها برای اولین بار)
 • ثبت نهایی سفارش و پرداخت آن

خدمات مجموعه تولده

همچنین لازم به ذکر است که پس از ثبت سفارش ،تمامی سفارش ها یک روزه به تهران یا شهرستان ارسال می شوند .در صورتی که میخواهید از محصولات و قیمت های این مجموعه مطلع شوید لطفا بر روی لینک لوازم تولد کلیک کرده و به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

همچنین اگر گاز هلیوم مصرف دارید و میخواهید درباره ی آن اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا بر روی لینک بادکنک هلیومی کلیک کنید.

خبرنامه لوازم تولد

خبرنامه های این مجموعه در حوزه لوازم تولد به زودی انتشار خواهد یافت .این خدمات کاملا رایگان بوده و درصورتی که میخواهید از اخبار حوزه لوازم تولد در کشور با خبر شوید با مراجعه به وبسایت و با وارد کردن شماره تلفن همراه خود یک اشتراک ایجاد کنید تا برای شما ارسال شود.

پخش عمده لوازم تولد

پخش در کل ایران

این مجموعه فعالیت پخش را در سراسر ایران انجام میدهد . این مجموعه با استفاده از باربری های مختلف به همگی شهر های ایران ارسال دارد . ارسال به این گونه است که سفارش ها به باربری فرستاده می شود و پس از آن از طریق باربری به شهر مقصد ارسال میشود. در هنگام تحویل بار به باربری شهر مقصد مسئول تخلیه بار با صاحب بار تماس میگیرد و فرد میتواند بار خود را با هزینه ای نا چیز( حدود 5 هزار تومان به ازای هر کارتن) دریافت کند.

این شرکت ادعا دارد که بزرگترین مجموعه در زمینه پخش عمده شمع در ایران با تنوع بالا میباشد که با بیش از 20 تامین کننده در حال فعالیت است .

تنوع محصولات

هر چیزی که شما به عنوان یک قناد یا لوازم قنادی از لوازم تولد نیاز دارید را از ما بخواهید

 • بیش از 100 مدل شمع در انواع عددی ،فانتزی ،هپی ، تولد مبارک و....
 • ارائه 30 مدل تم تولد  به صورت بسته بندی (پک شده) با بیش از 100 قلم کالا در هریک از بسته بندی ها
 • ارائه انواع مختلف کلاه های کاغذی ، کلاه پارچه ای ، کلاه مخملی و....
 • بیش از 20 مدل بادکنک
 • و ده ها قلم کالاهای دیگر

تم تولد

گذر از پخش سنتی لوازم جشن تولد به پخش مدرن

در گذشته افراد با مراجعه به کاتالوگ پس از انتخاب محصول ،کد را یادداشت کرده و پس از تماس و استعلام قیمت خرید می کردند.

اما در حال حاضر افراد هر سه فرآیند انتخاب ،استعلام قیمت و سفارش را با یک کلیک انجام میدهند . ضمن این که امکان مقایسه برای افراد فراهم شده و افراد می توانند در فرصت مناسب و در هر زمان از شبانه روز به خرید بپردازند.

پخش عمده کلاه تولد

تحولی در صنعت پخش لوازم تولد کشور

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی