پرسپولیس استقلال

پرسپولیس در دربی 88 بهتر بود یا استقلال؟ + عکس

تاریخ انتشار : 9 مهر 1397کد مطلب : 72001تعداد نظرات : 1 نظر
با بررسی کردن آمار متریکا مشخص می شود سرمربی پرسپولیس خیلی هم بی راه نگفته که در دربی 88 بهتر از تیم استقلال بوده است.

پرسپولیس در دربی بهتر بود یا استقلال؟

مشرق: برانکو در جدیدترین مصاحبه اش مدعی شد که پرسپولیس در دربی آماری بهتر از استقلال داشت. امروز سرمربی پرسپولیس گفت:«طبق آمار و ارقامی که به دست آورده ام، باید بگویم بهتر از استقلال بازی کردیم. البته قبول دارم اگر بازی گل داشت، جذابیتش برای هوادار هم زیاد می شد». این ادعای برانکو را طبق آمار بررسی می کنیم.

وضعیت تیم پرسپولیس و استقلال در دربی 88

در زمینه مالکیت توپ، آمار به نفع استقلال است. شاگردان شفر در این دربی بیشتر از پرسپولیسی ها صاحب توپ بودند. بازیکنان استقلال 52درصد زمان مفید بازی توپ را در تملک داشتند و پرسپولیسی ها 48 درصد. اما تعداد شوت های بازیکنان پرسپولیس بیشتر بود. سمت قرمز مسابقه 8 مرتبه با شوت دروازه استقلال را تهدید کرد. در حالی که این آمار برای استقلال نصفِ پرسپولیس است. البته شوت شاگردان شفر دقیق تر از حریف بود. نیمی از این 4 شوت استقلال در چارچوب پرسپولیس جای داشت، ولی فقط یکی از هشت شوت شاگردان برانکو، رحمتی را مجبور به واکنش کرد. در نبردهای یک مقابل یک هم آمار به نفع پرسپولیس است. در حدود 54 درصد نبردها، یک بازیکن قرمزپوش برنده دوئل شده است. پرسپولیس 26 خطا از حریف گرفت و استقلال سه خطا بیشتر از حریف مرتکب شد.

آمار پرسپولیس استقلال

آمار تیم استقلال و پرسپولیس در دربی 88

در آمارهای فردی هم نام بازیکنان پرسپولیس می درخشد. همه پاس کلیدی های این مسابقه را شاگردان برانکو دادند. دو پاس از بشار رسن و یک مرتبه هم احمد نوراللهی با پاس های شان گره خط دفاعی استقلال را باز کردند و موقعیت ساختند. بیشترین نبرد موفق این مسابقه به نام جلال حسینی ثبت شده است. سیدجلال در این بازی 14 نبرد پیروز شد، یعنی یکی بیشتر از فرشید اسماعیلی که بهترین آمار را بین شاگردان شفر داشت.

انتهای پیام/ح.ب

پرسپولیس در دربی 88 بهتر بود یا استقلال؟ + عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : دربی تهران
1 نظر به ثبت رسیده است
کیسه بوکس 1397-07-18
هم مالکیت هم شوت تو جهارچوب ما بیشتر بوده ولی استقلال مون شانس آورد که از پرسپولیس ده تا نخورد
01
وبگردی