پرسپولیس

خبر بسیار خوش برای طرفداران پرسپولیس

تاریخ انتشار : 20 تیر 1397کد مطلب : 69792زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو ستاره محبوب و متعصب پرسپولیس ، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده برای بازی در سوپرجام مشکلی ندارند.

حضور سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده در دیدار پرسپولیس مقابل استقلال

هر چند شکست تلخ 5 بر یک پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر آلومینیج اسلوونی باعث نگرانی هواداران این تیم شده، اما به همان نسبت بازگشت دو بازیکن این تیم باعث امیدواری گشت.

سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده دو مدافع میانی پرسپولیس که مصدومیت آن ها باعث نگرانی هایی شده بود، پس از حضور در دیدار دوستانه برابر حریف اسلوونی، صبح یکشنبه هم به طور کامل در تمرین سرخ پوشان حضور پیدا کردند. سیدجلال حسینی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده بود و به توصیه پزشکان چند روزی به استراحت پرداخت.

پرسپولیس

خبر خوش برای پرسپولیس

این در حالی بود که گفته می شد کاپیتان باید یک هفته تا 10 روز از تمرینات گروهی پرهیز کند و به احتمال فراوان به دیدار سوپرجام برابر استقلال تهران در روز 29 تیرماه هم نخواهد رسید.

همچنین شجاع خلیل زاده نیز با آسیب دیدگی از ناحیه گردن و کمر مواجه بود و 15 جلسه تمرین پرسپولیس را از دست داد. گفته می شد شجاع هم به دیدار سوپرجام برابر استقلال تهران نخواهد رسید، اما او هم دقایقی برابر آلومینیج اسلوونی به میدان رفت تا نشان دهد مشکلی برای همراهی پرسپولیس در روز 29 تیرماه نخواهد داشت. حالا باید گفت خیال برانکو تا حدود زیادی از بابت مصدومیت دو مدافع کلیدی خود راحت شده است چرا که در غیاب سیدجلال و شجاع، فقط محمد انصاری را برای دفاع میانی در اختیارداشت.

پرسپولیس

رفع مصدومیت مدافعان میانی پرسپولیس

نتیجه بازی پرسپولیس ولوکوموتیو زاگرب

دیدار دوستانه تیم های فوتبال پرسپولیس و لوکوموتیو زاگرب که دیروز سه شنبه در کرواسی برگزار شد که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تنها گل پرسپولیس را در این بازی علی علیپور به ثمر رساند.

خبر خوش برای پرسپولیس

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
برگرفته از خبر ورزشی / باشگاه پرسپولیس / ر
وبگردی