پریناز ایزدیار

فیلم های پریناز ایزدیار در جشنواره فجر 38

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1398کد مطلب : 50502زمان مطالعه : 2 دقیقه
پریناز ایزدیار بهترین بازیگر سی و چهارمین دوره جشنواره فجر با دو فیلم و بازی در نقش هایی اصلی راهی جشنواره فجر 38 میشود.

پریناز ایزدیار در جشنواره فجر با دو فیلم

پریناز ایزدیار یکی از بازیگران پرکار و پرطرفدار این روزهای سینما است که با دو فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

بانوی هنرمند برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر امسال هم شانس زیادی برای دریافت سیمرغ جشنواره فجر دارد و به نظر میرسد یکی از گزینه های انتخابی هیات داوران خواهد بود.

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و فیلم سه کام حبس ساخته سامان سالور دو فیلم پریناز ایزدیار در جشنواره فجر امسال هستند.

محسن تنابنده و پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار که چندین بار تابحال نامزد دریافت جایزه در جشنواره های مختلف شده است این بار هم دست پر به جشنواره فجر می آید و با دو نقش در دو فیلم پرستاره بار دیگر شانس خود را امتحان میکند و به نظر میرسد بتواند نظرات مثبتی از مردم و داوران جشنواره دریافت کند.

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه کنندگی حسین پورمحمدی یکی از فیلم های پرستاره جشنواره فجر است که در بخش سودای سیمرغ این جشنواره به نمایش در می آیدوعلاوه بر پریناز ایزدیار،بهروز شعیبی،بابک حمیدیان،جواد عزتی و نوید پورفرج در این فیلم اجتماعی ایفای نقش کرده اند.

پریناز ایزدیار

فیلم سینمایی سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور و تهیه کنندگی ساسان سالور یکی دیگر از فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که بازیگرانی چون محسن تنابنده، پریناز ایزدیار، علیرضا مهران، سمیرا حسن پور، متین ستوده، مریم بوبانی، محمود نظرعلیان، یدالله شادمانی، محمد اشکان فر در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

پریناز ایزدیار

هر دو فیلم پریناز ایزدیار در جشنواره فجر امسال با مضمونی اجتماعی و داستانی جسورانه مقابل دوربین رفتند و باید منتظر ماند و دید شانس این بازیگر جوان در دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال چقدر است.

شانس پریناز ایزدیار در جشنواره فجر امسال چقدر است؟!

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی