کلاه قرمزی 94
مجموعه کلاه قرمزی 94 در ایام عید نوروز از شبکه دوم سیما روی آنتن رفت و همچنان مخاطبان را مجذوب خود کرد. در ادامه تصاویری از پشت صحنه کلاه قرمزی 94 را مشاهده می کنید.

کلاه قرمزی یکی از محبوب ترین عروسک های چند نسل مخاطبان است که هر سال با اتفاقات تازه ای به تلویزیون می آید تا قصه ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند. این شخصیت با صدای حمید جبلی اجرا می شود.سریال کلاه قرمزی 94 در ایام نوروز پخش شده است که در این بخش پشت صحنه های این سریال پر طرفدار را برای شما آماده کرده و قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.

عوامل کلاه قرمزی

محمدرضا هدایتی

ایرج طهماسب و حمید جبلی

بنیامین در کلاه قرمزی

بنیامین در کلاه قرمزی

مجموعه نوروزی کلاه قرمزی و آقای مجری چند سالی است که در ایام نوروز مهمان خانه های ما می شود. این مجموعه در سال های اخیر همواره با اخباری درباره پخش شدن یا نشدنش در نوروز، علاقمندانش را تا آخرین روزهای سال نگران کرده و البته در نهایت به پخش رسیده است و هر سال یک عضو جدید را معرفی می کند که از آن جمله می توان به فامیل دور، پسر عمه زا، آقای همساده، دختر همسایه، دیبی، عزیزم ببخشید اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب که بیش از 21 سال است در اعیاد و مناسبتهای خاص میهمان خانواده های ایرانی می شود، نوروز 94 نیز روی آنتن شبکه دو رفت.حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، دنیا فنی زاده، مرضیه محبوب، امیرسلطان احمدی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی، محمد لقمانیان، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور، احسان کرمی و … از جمله صداپیشگان این مجموعه هستند.

عکسهای جدید پشت صحنه کلاه قرمزی 94

4.661
این مطلب مفید بود ؟565
منبع : نمناک - / ل
برچسب : کلاه قرمزی
وبگردی