پنس داخل بدن بیمار
زن بینوا چند روز بعد ترخیص از بیمارستان در حالیکه نمی توانست دردهای شدید را تحمل کند نزد جراح خود رفت ، جاماندن پنس داخل بدن بیمار با سی تی اسکن روشن شد.

جا ماندن پنس 22 سانتی داخل بدن بیمار

انجام یک عمل جراحی نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد تا تمام مراحل آن از ابتدا تا انتها به درستی انجام شود و برای بیمار دردسری ایجاد نشود.
تیم جراحی بعد از انجام عمل حساس روی بیمار فراموش کردند تا یکی از ابزار خود را از داخل شکم زن جوان خارج کنند ، مشکلی که تا به حال بارها در سرتاسر جهان گزارش شده است و چه بسا عواقب تلخی برای بیماران داشته .
 
UK Doctors Leave 9-Inch Forceps In A Woman's Body During Surgery In London
پنس داخل بدن بیمار

جراح پنس خود را داخل بدن بیمار جا گذاشت 

وقتی جراح ابزار جراحی اش را داخل بدن بیمار جا می گذارد

یکی از جراحان مشهور در یکی از بهترین و پیشرفته ترین بیمارستان های لندن ابزار 9 اینچی خود را داخل شکم بیمار زن جا گذاشت تا ... . 
"کوفمن" سرپرست تیم جراحی در این مورد گفت :بعد از انجام جراحی تمامی ابزار و وسایل جمع اوری شده و جزئیات نهایی چک می شود اما چطور این اتفاق افتاده مشخص نیست .
بیماری که پنس جراحی داخل بدنش جا مانده بود 10 روز بعد به دلیل درهای شدیدی که احساس می کرد دوباره به بیمارستان مراجعه کرد تا اینکه با بررسی ها و عکسبرداری های دقیق روشن شد یک پنس 22 سانتی متری داخل بدنش جا مانده است و جراح بعد از پایان عمل فراموش کرده تا او را بردارد.

جراح لندنی پنس 22 سانتی اش را داخل بدن بیمار جا گذاشت

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی