پویا امینی

خوانندگی پویا امینی در خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396کد مطلب : 51577زمان مطالعه : 2 دقیقه
پویا امینی بازیگر 40 ساله سریال خط قرمز به همراه پسرش ایلیا شب گذشته 30 خرداد 96 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شدند و شب خوبی را در این برنامه رقم زدند.

پویا امینی و پسرش مهمان خندوانه شدند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 30 خرداد 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان پویا امینی بازیگر سریال خط قرمز بود .

پویا امینی به همراه پسرش ایلیا در برنامه حضور یافت و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم به گفتگو با رامبد جوان پرداخت و درباره علت کم کاری این روزهایش گفت :من با حساسیت بسیار زیادی نقش هایم را انتخاب میکنم چرا که مردم ما را برای انتخاب نقش حساس کرده ان و همیشه دوست دارند در قالب بهترین نقش ها ظاهر شویم. من و همسرم یک خانه کودک داریم که در آن آموزش های زیادی به مادران و کودکان زیر 6 سال میدهیم . در واقع همسرم مشاور من در همه زمینه های زندگی است و ما همیشه با همکاری هم کارهایمان را انجام میدهیم.

تجربه خوانندگی پویا امینی در خندوانه

در این بخش از برنامه رامبد جوان گفتگویی با ایلیا پسر پویا امینی داشت و در نقش ایلیا سوال های کودکانه ای از او پرسید و بازیگر سریال خط قرمز به آنها پاسخ داد . مجری خندوانه از پویا امینی خواست برایشان آواز بخواند که ایلیا بخشی از آهنگ خط قرمز را در برنامه خواند و بعد از آن پویا امینی ترانه بسیار زیبایی درباره ایران در برنامه خواند.

پویا امینی در خندوانه

خواننده شدن پویا امینی در برنامه خندوانه

پویا امینی درباره حضورش در تیم فوتبال هنرمندان و هم بازی هایش در این تیم گفت و نامی از آقای کریمی ، حمید حامی ، علی لهراسبی ، امید و امین زندگانی به عنوان هم تیمی هایش در برنامه برد.

رامبد جوان مجری خندوانه سوالهای دیگری از پویا امینی پرسید و همین سوالها بهانه ای شد تا این بازیگر 40 ساله خاطره آتش روشن کردن در کلاس را تعریف کند و از همه معلمان و استادانش در برنامه قدردانی کرد.

در بخش پایانی برنامه پویا امینی بازیگر سریال خط قرمز در برنامه خندوانه قول داد 3 نفر از کودکانی را که رامبد جوان معرفی کند به هر مدتی که بخواهند میتوانند از آموزش های خانه کودک او و همسرش بهره مند شوند.

خوانندگی پویا امینی در خندوانه + عکس

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی