پویا امینی

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت + تصاویر

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1399کد مطلب : 67743زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 15 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد پویا امینی، محمود بصیری و غلامحسین بنان از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 15 اردیبهشت

اردیبهشت ماه به نیمه رسید و کم کم درحال عبور از دومین ماه فصل بهار هستیم. امروز پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت اکتفا میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند

پویا امینی

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 15 اردیبهشت 1356 در تهران متولد شد.

پویا امینی

پویا امینی با بازی در سریال در قلب من به تلویزیون راه یافت و بعد از آن با بازی در سریال خط قرمز به شهرت رسید و اولین بار با فیلم سینمایی وعده دیدار وارد سینما شد.

محمود بصیری

محمد بصیری بازیگر پیشکسوت کشورمان 15 اردیبهشت 1326 در شهرستان انار متولد شد.

محمود بصیری

محمود بصیری با بازی در تئاتر وارد دنیای هنر شد و اولین با با فیلم زنها فرشته اند به دنیای سینما راه یافت. کتاب فروشی هدهد یکی از معروف ترین سریال های تلویزیونی اوست.

غلامحسین بنان

غلامحسین بنان خواننده موسیقی کلاسیک کشورمان 15 اردیبهشت 1290 متولد شد.

غلامحسین بنان

این چهره پیشکسوت دنیای موسیقی که برای دوستان این هنر به خوبی شناخته شده است با خط بین المللی موسیقی آشنا بود و فعالیت در دنیا یموسیقی را از سال 1306 آغاز کرد و الله ناز اثر ماندگاری از او در دنیای موسیقی است.

کدام بازیگران ایرانی متولد امروز 15 اردیبهشت هستند؟

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی