علی قربان زاده
امروز 30 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 30 مهر متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 30 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

علی قربان زاده

علی قربان زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 30 مهر 1357 در آبادان متولد شد.

علی قربان زاده

علی قربان زاده فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم سیاوش در سال 77 آغاز کرد و سریال داستان یک شهر چهره شناخته شده تری از او ساخت.

نرسی گرگیا

نرسی گرگیا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خرداد 1317 در تهران متولد شد و 30 مهر 1385 در تهران درگذشت.

نرسی گرگیا

نرسی گرگیا از بازیگران قبل انقلاب است که سال 64 با فیلم تیغ و ابریشم دوباره به سینما بازگشت و فیلم سینمایی آتش بس در سال 84 آخرین کار سینمایی او بود.

ساموئل خاکچیان

ساموئل خاکچیان کارگردان، آهنگساز و تهیه کننده ارمنی تبار کشورمان 29 مهر 1302 در تبریز متولد شد و 30 مهر 1380 در تهران درگذشت.

ساموئل خاکچیان

ساموئل خاکچیان از کارگردان های تاثیرگذار سینمای ایران است که از سال 1331 فعالیت در سینما را آغاز کرد و فیلم شک در سال 80 آخرین کار سینمایی او بود که ناتمام ماند.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 30 مهر+عکس

3.932
این مطلب مفید بود ؟257
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی