پذیرایی مستطیل شکل
طراحی دکوراسیون و چیدمان پذیرایی های مستطیل شکل امروزی اصو و شرایط خاصی دارد که در ادامه با این اصول آشنا میشوید.

پذیرایی مستطیل شکل را چطور بچینیم که زیباتر شود؟

اگر شما هم نشیمن یا پذیرایی منزل تان مستطیل شکل است و نمیدانید چطور باید آن را دکور و چیدمان کنید که زیباتر جلوه کند این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید. دکور کردن و چیدمان پذیرایی های مستطیل شکل نیاز به رعایت قوانین خاصی دارد که در ادامه این قوانین را به شما میگوییم.

در صورت رعایت کردن اصول و قوانین چیدمان پذیرایی های مستطیل شکل به نتیجه مطلوبی خواهید رسید پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

پذیرایی مستطیل شکل

نحوه چیدمان پذیرایی مستطیل شکل

نحوه چیدمان مبلمان در پذیرایی های مستطیلی شکل یکی از مهمترین نکات است که باید به آن دقت کنید، مبلمان را باید طوری بچینید که محلی برای رفت و آمد اعضای خانواده باقی بماند . در آپارتمان زیر با وجود مستطیلی بودن و باریک بودن فضا طوری پذیرایی را چیده اند که کمبود فضا حس نمیشود و جلوی رفت و آمد گرفته نشده است.

چیدمان نشیمن مستطیلی

چیدمان نشیمن مستطیلی با مبلمان ال

برای پذیرایی های مستطیل شکل یکی از بهترین مدل های مبلمان، مبل های ال هستند زیرا فضای زیادی اشغال نمیکنند و برای نشیمن های باریک مناسب هستند. حتی اگر عرض اتاق پذیرایی تان خیلی کم باشد اما چیدمان آن درست باشد میتوانید خانه ای فوق العاده زیبا و بی عیب و نقص طراحی کنیدطوری که کوچک و باریک بودن ان حس نشود.

خانه های مستطیل شکل نباید خیلی شلوغ باشند سعی کنید فقط وسایل ضروری را در دکوراسیون منزل تان قرار دهید و تا جای ممکن از مبلمان های کوچک و ال شکل استفاده کنید زیرا مبلمان های بزرگ خانه را کوچک و فضا را باریک تر نشان میدهد.

خانه مستطیل شکل

بهترین مدل مبل برای خانه مستطیل شکل

 

دکوراسیون و چیدمان پذیرایی مستطیل شکل + عکس

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی