چیدمان میز کار
چیدمان میز کار یکی از مواردی است که در نحوه کار کردن شما تاثیر مستقیم دارد به همین دلیل باید میز کارتان را اصولی و حرفه ای چیدمان کنید.

اصول چیدمان میز کار

امروزه اکثر شغل ها طوری هستند که مجبور هستید چندین ساعت پشت میز بنشینید، برای اینکه نشستن پشت میز برای ساعات طولانی برایتان خسته کننده نباشد و بتوانید با انرژی کارهایتان را انجام دهید باید به نحوه طراحی و چیدمان میز کار بیشتر اهمیت بدهید. چیدمان میز کار اگر درست و اصولی باشد باعث میشود شما با روحیه بهتر و در تایم کمتر کارهایتان را تمام کنید.

اگر اصول چیدمان میز کار را نمیدانید این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.

تزیین میز کار

میز کار را چگونه بچینیم؟

- سیم ها را ساماندهی کنید، سیم ها جزو مواردی هستند که حسابی میز را شلوغ و به هم ریخته نشان میدهند، باید آن ها را کاملا با سلیقه یک قسمت جمع کنید طوری که در دید نباشند.

- فقط وسایل ضروری و پرکاربرد را روی میز قرار دهید و سعی کنید میز را خیلی شلوغ نکنید، تا جایی که امکان دارد میز را خلوت و ساده نگه دارید.

- از وجود گل ها و گیاهان روی میز کارتان غافل نشوید، گیاهان کوچکی همچون کاکتوس های زیبا برای روی میز کار عالی هستند. هم جنبه زیبایی دارند و هم روحیه تان را تقویت میکنند.

طراحی میز کار

طراحی و چیدمان میز کار 

- یکی از وسایل ضروری برای روی میز کار دفترچه یادداشت های کوچک و یا برچسب های رنگی هستند که کارهای روزانه تان را داخل آن ها یادداشت کنید.

- به تمیزی میز کارتان بسیار اهمیت دهید، هر روز بعد از اتمام کار میزتان را دستمال بکشید زیرا میزهای گرد و خاک گرفته انرژی منفی تولید میکنند.

- میز کار شما اگر نزدیک پنجره باشد خیلی خوب است میتوانید در فصل تابستان از نور خورشید استفاده کنید و در بهار هوای خنک را راهی اتاق کارتان کنید.

طراحی میز کار در منزل

چیدمان اصولی و درست میز کار

 

آشنایی با اصول مهم چیدمان میز کار + عکس

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی