کج کردن آهن
مرد جوان با انتشار تصاویر و ویدئوهایی در فضای مجازی نشان داد که در کج کردن اجسام سخت آهنی تخصص فوق العاده ای دارد.

مردی که تخصصش کج کردن آهن و لوله است!

داشتن آمادگی جسمانی و بدن عضلانی همواره یکی از آرزوهای بزرگ ما می باشد که طبیعتا باید برای رسیدن به آن هزینه زیادی را بکار گرفت و در کنار هزینه باید وقت کافی را بگذاریم تا بصورت اصولی بتوانیم به هدف اصلی خود برسیم. اما افراد زیادی وجود دارند که در این زمینه بسیار موفق هستند و می توانند سنگین ترین وزنه ها را نیز بلند کنند.

تناسب اندام

با این حال تصاویر و ویدیوهایی هر چند مدت یکبار در صفحات مجازی به شدت دیده می شوند و می توانند با واکنش های مختلف روبرو شوند. برای مثال اخیرا تصاویر عجیب و شوکه کننده ای در صفحات مجازی از یک مرد جوان چینی منتشر شد که دقیقا توانست چنین حس و حالی را به تمام کاربران ایجاد کند!

کج کردن آهن

این مرد جوان قدرتمند چینی که هنوز نام او منتشر نشده است، قدرت خاصی در له و کج کردن اشیاء بسیار سفت همانند آهن، لوله، آچار فرانسه و... دارد! این واقعا شوکه کننده است و می توانید در تصاویر کج و له شدن این اشیاء را مشاهده کنید. همچنین او می تواند آجر را با ربه دست خورد کند و با چند ضربه دو لایه چوب را از وسط به دو قسمت تقسیم کند.

تناسب جسمانی

بی شک این میزان قدرت در تعداد انگشت شمار از افراد جهان وجود دارد که شاید به هیچ وجه چنین ریسک های بزرگی را نکنند چرا که احتمال خورد شدن و آسیب دیدگی استخوان ها وجود دارد.

مردی که تخصصش کج کردن آهن و لوله است!

2.313
این مطلب مفید بود ؟67
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی