تراکتورسازی

احتمال کسر 18 امتیاز از تیم تراکتورسازی تبریز!

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1395کد مطلب : 44809زمان مطالعه : 1 دقیقه
تراکتورسازی که از 3 هفته پیش به خاطر ممنوع الفعالیت شدن در فصل نقل انتقالات وارد بحران شده است، هنوز هم با خطر کسر 18 امتیاز دست وپنجه نرم می کند.

خطر کسر 18 امتیاز همچنان در کمین تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی از نقل و انتقالات زمستانی محروم است.این خبری است که مسوولان تراکتورسازی پس از تلاش برای جذب شهباززاده با آن مواجه شده اند.

مشاور حقوقی باشگاه تراکتورسازی به این موضوع اشاره کرد که تراکتورسازان به خاطر بدهی هایی که به بازیکنان سابق خود دارند، هنوز هم با خطر کسر 18 امتیاز مواجه هستند.

تراکتور سازی

خطرکسر 18 امتیازی از تراکتورسازی

پس از محرومیت باشگاه تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالاتی مسئولان این باشگاه نهایت تلاش خود رابه کار گرفتند تا مشمول کسر امتیاز نشوند. با اعلام مصطفی آجورلو، تراکتورسازی با شکایت فلاویو لوپز، ژائو ویلا و تونی اولیویرا در خطر کسر 18 امتیاز قرار داشته که این مشکل پس از توافق با آنها رفع شده است.
این در حالی است که 3 پرونده جاری تراکتورسازی در فیفا این تیم را معرض کسر 18 امتیاز دیگر قرار داده است. شکایت هایی که یان رمزی، دیتمار بیکای و حمزه یونس بابت مطالبات گذشته شان انجام داده اند، در صورتی که به توافق نرسد، منجر به کسر امتیاز می شود.
آرش نجفی، معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی در این باره گفت:«این خطر برای ما وجود دارد اما جای نگرانی نیست. نهایت تلاشمان را انجام می دهیم تا بتوانیم توافق را انجام دهیم و مشکلات باعث کسر امتیاز و مشکلات بعدی نشود.»

احتمال کسر 18 امتیاز از تیم تراکتورسازی تبریز!

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برگرفته از ورزش 3 -/ ر
وبگردی