لویی اندرسون

گریم اکبر عبدی یا کمدین آمریکایی؟!

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398کد مطلب : 74610زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب گذشته تصویری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد که حکایت از گریم اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش داشت اما آیا این عکس متعلق به اکبر عبدی است؟!

کمدین آمریکایی یا اکبر عبدی در نقش پیرزن ؟!

شب گذشته عکسی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و خبر گریم زنانه اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش به صدر خبرهای مربوط به این بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون رفت.

بسیاری از هواداران آقای بازیگر از این خبر و هنرنمایی در این نقش جدید ابراز خوشحالی کردند اما با وجود انتشار این خبر در رسانه های مختلف و شبکه های مجازی آیا واقعا این عکس گریم اکبر عبدی در نقشی زنانه است؟

کمدین آمریکایی یا اکبر عبدی در نقش جدیدش

اکبر عبدی یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که تجربه بازی در نقش های مختلف را در کارنامه هنری اش دارد و تابحال دوبار با گریمی زنانه جلوی دوربین رفت ، یکبار در فیلم آدم برفی به کارگردانی داوود میرباقری که سال 73 ساخته شد و بار دیگر در فیلم خوابم می آد رضا عطاران در سال 1390.

گریم آقای بازیگر

گریم منتسب به اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش

این تصویر به عنوان گریم زنانه اکبر عبدی در فیلم پیرزن و گربه هایش منتشر شد و بسیاری از رسانه ها آن را به اشتراک گذاشتند.

عکس منتشر شده به عنوان گریم اکبر عبدی در فیلم جدیدش اگرچه شباهت هایی به این هنرمند پیشکسوت کشورمان دارد اما آیا واقعا این عکس متعلق به اکبر عبدی است؟ این سوال بعد از دیدن عکس هایی از لویی اندرسون کمدین آمریکایی قطعا به ذهن شما هم خطور خواهد کرد.

لویی اندرسون

عکسی از لویی اندرسون کمدین آمریکایی

لویی اندرسون کمدین و مجری آمریکایی است که بیش از سه دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد و در سال 2016 برنده جایزه امی شد.

کمدین آمریکایی

عکسی از لویی اندرسون کمدین و مجری سرشناس آمریکایی

اکبر عبدی یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون است که به یقین میتوان از او به عنوان یکی از برترین های نقش های کمدی نام برد که از اوایل دهه 60 حضور در سینما و تلویزیون را آغاز کرد و تجربه بازی در نقش های مختلف با گریمی هایی حیرت آور و متفاوت را در کارنامه هنری اش دارد.

اکبر عبدی

گریم زنانه اکبر عبدی بازیگر کشورمان 

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

شباهت عجیب اکبر عبدی به لویی اندرسون کمدین آمریکایی!+عکس

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
وبگردی