نمناک سرگرمیبدون شرح ضربات وحشتناک گاو وحشی به گاوباز حرفه ای! + تصاویر 14+
گاو بازی ، گاو باز
جیمنز فورتز گاو بازی است که در میدان در یک قدمی مرگ قرار گرفت و توسط ضربه های وحشتناک گاو وحشی به هوا پرتاب شد اما جان سالم به در برد.

گاو بازی که در اثر ضربه های گاو وحشی پرواز کرد!!

همان گونه که مصتحضر هستید گاو بازی یکی از سرگرمی های جالب و باستانی و البته در عین حال بسیار مرگبار مردم اسپانیا هست که سالانه برگزار می شود و سالانه تعداد زیادی از مردم به دلیل این بازی و سرگرمی عجیب جان خود را از دست می دهند.

برای مثال اخیرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که در آن یک مرد جوان در یک قدمی مرگ توسط گاو وحشی در خیابان های اسپانیا بود که خوشبختانه پس از ضربات متعدد گاو وحشی به او توانست جان سالم بدر ببرد.

اما روز گذشته تصاویر بسیار عجیب و دلخراشی از یک گاو باز اسپانیایی در هنگام گاو بازی منتشر شد که توانست تبدیل به تصاویر ویروسی شبکه های مجازی شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گاو بازی

ضربه های وحشتناک گاو وحشی به گاو باز در میدان

گاو باز ماهر به نام جیمنز فورتز برای گاو بازی با گاو وحشی غول پیکر در محل برگرازی این مراسم حاضر شد.اما بطور ناگهانی زمانیکه او به میدان آمد،گاو وحشی به او حمله کرد و شاخ های بسیار تیز و قوی اش را وارد ران های او نمود و او را به سمت آسمان محل برگزاری این مراسم پرتاب نمود.

اما آن گونه که از تصاویر به نظر می رسد،شاید شما هم احساس کرده باشید که آقای گاو باز جوان جان خود را در طی حمله وحشیانه گاو از دست داد اما بطور باور نکردنی وی توانست جان سالم بدر ببرد و آن هم به لطف افراد گاو باز دیگر در میدان برگزاری این مراسم بود که فورا به میدان آمدند و آقای جیمنز فورتز ماهر را به بیرون آوردند.

گاو بازی خطرناک

گاو باز ماهر جان سالم به در برد

طبق اخرین آمار آقای گاو باز جوان فورا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان پزشکان این بیمارستان قرار گرفت و خوشبختانه می تواند مجددا به فعالیت خود در این زمینه ادامه دهد.

به نظر می رسد آقای جیمنز فورتز فرد بسیار خوش شانسی باشد چرا که در یک مراسم گاو بازی در سال 2015 میلادی مورد حمله وحشیانه گاو وحشی قرار گرفت که در این اتفاق گاو وحشی شاخ خود وارد گردن وی ساخت و پس از عمل جراحی موفقیت آمیز توانست جان سالم بدر ببرد.جالب توجه شما خواهد بود که وی پس از این اتفاق در سال 2015 به مدت 8 روز بستری بود و مجددا به حرفه خود بازگشت.

گاو بازی که توسط گاو وحشی به هوا پرتاب شد

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف