گرانترین اجاره خانه

گرانترین اجاره خانه در تهران !

تاریخ انتشار : 18 تیر 1398کد مطلب : 17064زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرانترین اجاره خانه در تهران مربوط به خانه ای فوق لوکس و رویایی در فرمانیه تهران می باشد.

گرانترین اجاره خانه در تهران

ایسنا: فرمانیه 1100 متر ویلای نوساز مبله، فوق لوکس با استخر، سونا، جکوزی؛ اجاره ماهیانه 80 میلیون تومان. شهرک غرب 700 متر ویلای لوکس، پنج خوابه، خواب های مستر، تراس های بزرگ، استخر؛ ماهیانه 65 میلیون تومان. 

این روزها در داغ ترین فصل جابه جایی شهر تهران و در شرایطی که نرخ رشد اجاره بها در خردادماه 23 درصد اعلام شده و اجاره اغلب آپارتمان های معمولی یک تا دو میلیون تومان است، نرخ های عجیب و غریبی از اجاره آپارتمان های فوق لاکچری شمال پایتخت در آگهی سایت های اینترنتی به چشم می خورد. 

در اقدسیه آپارتمان 350 متری فول امکانات، چهار خوابه، دارای روف گاردن، سالن ورزش، تراس بزرگ، متریال روز اروپا به مبلغ یک میلیارد تومان پول پیش و 50 میلیون تومان اجاره ماهیانه ارائه شده است. 

یک پنت هاوس 400 متری چهار خوابه در الهیه واقع در طبقه 27 با تراس های بزرگ ویودار، چهار پارکینگ و آشپزخانه فول فرنیش به مبلغ 300 میلیون تومان ودیعه و 35 میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می شود.

در شهرک غرب نیز برای یک ویلای 700 متری پنج خوابه، دارای تراس های بزرگ و قابل چیدمان، استخر فعال، پارکینگ و سوئیت سرایداری مبلغ یک میلیارد تومان پول پیش و 65 میلیون تومان اجاره تعیین شده است. 

برای ویلای 1300 متری در لواسان با شش خواب، تریبلکس، چهار تراس با چشم انداز عالی، روف گاردن، استخر، سونا، جکوزی، سالن بازی، سوئیت مهمان، سوئیت سرایداری 500 میلیون تومان ودیعه و 75 میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است. 

در ولنجک برای یک آپارتمان 317 متری چهار خوابه دو مستر، با تراس، غرق در نور، دو پارکینگ، استخر سونا جکوزی، سالن ورزش و حیاط مشجر مبلغ 100 میلیون پول پیش و 35 میلیون تومان اجاره ماهیانه تعیین شده است. 

آپارتمان 360 متری 10 سال ساخت در فرشته، پنج خوابه با لوکیشن دنج، ویو ابدی، دو پارکینگ، استخر، سونا و جکوزی به مبلغ 300 میلیون تومان ودیعه و 30 میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است. 

یک ویلای 1100 متری نوساز کلیدنخورده مبله در فرمانیه با نمای رومی، حیاط بزرگ مشجر، آشپزخانه فرنیش، استخر، سونا، جکوزی به مبلغ 800 میلیون تومان پول پیش و 80 میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می شود.

اینها نمونه هایی از صدها آگهی اجاره آپارتمان های لوکس تهران در فضای مجازی است و هر لحظه هم فایل جدیدی در این دامنه قیمتی ارائه می شود. 

دفاتر املاک می گویند که تجار ایرانی مقیم اروپا و آمریکا، دوتابعیتی ها و خارجی ها برای اقامت موقت از این خانه های اجاره ای استفاده می کنند. در اغلب روزهای سال هم خالی هستند. با این حال، مالکان این واحدها آنها را مرتباً آگهی می کنند که بتوانند در صورت تصویب قوانین مالیاتی در مجلس، با این توجیه که خانه آگهی شده و اجاره نرفته است از پرداخت مالیات فرار کنند. 

یکی از مشاوران املاک واقع در منطقه یک تهران با بیان این که آپارتمان ها لوکس به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، بیان می کند:بیش از 90 درصد این خانه ها خالی هستند و حتی خانواده های مرفه تمایلی به اجاره این آپارتمان ها نشان نمی دهند. 

عمده ویلاها و آپارتمان های فوق لاکچری به دو دلیل خالی مانده اند؛ گروه اول، خانه هایی هستند که صاحبان آنها به قصد فرار مالیاتیِ آینده آنها را به شکل صوری فایل می کنند. دسته دوم کسانی هستند که مشتریان خاص از خارج دارند. تجار ایرانی دو تابعیتی، معمولاً مهمانی ها و جلسات خود را با شرکای اروپایی و آمریکایی در این خانه ها برگزار می کنند.

انتهای پیام/م

گرانترین اجاره ماهیانه خانه در تهران چقدر است؟

1.817
این مطلب مفید بود ؟611
وبگردی