سریال آرماندو

سریال آرماندو نوروز 97 روی آنتن میرود

تاریخ انتشار : 13 تیر 1396کد مطلب : 52340زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور با بازی مرجانه گلچین برای نوروز 1397 آماده پخش میشود و از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

سریال آرماندو یکی از گزینه های نوروز1397

سریال آرماندو به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور با بازی محمدرضا هدایتی ، مرجانه گلچین و سحر ولدبیگی برای نوروز 1397 روی آنتن میرود.

ناگفته های ایرج محمدی از سریال آرماندو

ایرج محمدی تهیه کننده سریال تلویزیونی آرماندو گفت:به طور تقریبی 80 درصد از سریال آرماندو را تصویربرداری کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم تا اواسط ماه آینده ضبط این مجموعه تلویزیونی را به پایان برسانیم.
 
وی ادامه داد:علاوه بر بازیگرانی که از قبل در این مجموعه به ایفای نقش می پرداختند، محمدرضا هدایتی به تازگی به ما اضافه شده و قرار است در یکی دو قسمت پایانی هم بازیگرانی به ما اضافه شوند اما هنوز آن ها را انتخاب نکرده ایم.
 
سریال آرماندو

تصاویری از سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور

تهیه کننده سریال آرماندو توضیح داد:گروه سازنده «آرماندو» هم اکنون در سطح شهر تهران و در خیابان های مختلف در حال تصویربرداری هستند. همچنین در یک بیمارستان، شهرک غزالی و منزل ناهید و برادرش که به ترتیب الیکا عبدالرزاقی و علی مسعودی نقش آن ها را ایفا می کنند نیز تصویربرداری را ادامه می دهیم که منزل آن ها اطراف خیابان میرداماد است.
 
وی تصریح کرد:سریال آرماندو در 22 قسمت برای شبکه سه سیما تولید می شود و یکی از گزینه های پخش در نوروز سال 1397 است.
 
سریال آرماندو

تصاویری از سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور

محمدی با اشاره به سریال جدید «پاهای بی قرار» اظهار کرد:سریال «پاهای بیقرار» در سه فصل تولید می شود که فصل دوم آن مربوط به سال های 1357 تا 1364 است و برای یک بخش دیگر باید دکورسازی صورت بگیرد تا بتوانیم تصویربرداری را با فصل دوم در شهرک غزالی آغاز کنیم.

 
وی افزود:امیدواریم بتوانیم در نیمه مردادماه سریال «پاهای بی قرار» را کلید بزنیم. هم اکنون بازیگران این بخش مشغول قرارداد بستن هستند و تاکنون حضور حمید گودرزی و لیندا کیانی در این مجموعه قطعی شده است و قراردادهای بازیگران دیگر نیز در یکی دو هفته آینده بسته می شود.
 
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» خاطرنشان کرد:«پاهای بی قرار» در 60 قسمت برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید می َشود و هنوز زمانی برای پخش آن در نظر گرفه نشده است.
 
سریال آرماندو

تصاویری از سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور

گفتنی است، در سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور هنرمندانی همچون حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، علیرضا ستادی، محمدرضا هدایتی، علی مسعودی، سیامک مردانه، شهربانو موسوی، علی اوجی، مجید پتکی و فریبا طالبی به ایفای نقش می پردازند.

سریال آرماندو نوروز 97 روی آنتن میرود

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی