سریال لژیونر

پایان فیلمبرداری سریال لژیونر + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396کد مطلب : 54779زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال لژیونر ساخته مسعود آب پرور با بازی محمدرضا شریفی نیا و هلیا امامی تا پایان هفته مراحل تولید و تدوین خود را به پایان میرساند.

مراحل تولید سریال لژیونر به پایان رسید

سریال لژیونر جدیدترین ساخته مسعود آب پرور با بازی محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی و هلیا امامی که به حواشی ورزش می پردازد مراحل تولید را پشت سر گذاشت و به زودی به پایان میرسد.

در حالی که تدوین و تولید این سریال همزمان با پخش آن انجام میشد تا پایان هفته سریال لژیونر به مراحل تولید خود خاتمه میدهد. این سریال از شنبه 31 تیر ماه روزهای زوج ساعت 19 و 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

داستان و بازیگران سریال لژیونر

سریال لژیونر با محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است و تصویربرداری آن از هفته اول اسفند سال 95 آغاز شده بود.

سریال لژیونر

تصویری از هلیا امامی در سریال لژیونر

شهرک راه آهن از لوکیشن های اصلی این سریال است و عوامل بعد از تصویربرداری بخش های خیابانی و ورزشگاه مجدد به همین لوکیشن بازگشتند.

سریال لژیونر

محمدرضا شریفی نیا و هلیا امامی در سریال لژیونر

بازیگران سریال لژیونر : محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و... بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال لژیونر

ساغر عزیزی در نمایی از سریال لژیونر

خلاصه داستان سریال لژیونر :قصه سریال لژیونر درباره دو دوست قدیمی بهمن و توفیق است که از برادر به هم نزدیک تر هستند و خیلی با هم صمیمیت دارند آنها ناف دختر و پسرشان را به نام هم بریده اند. اما بچه های آنها که امروز به سن ازدواج رسیده اند به ازدواج با یکدیگر راضی نخواهند بود و این بحث و موضوع باعث می شود تمام این دوستی 30 ساله کم کم تحت الشعاع قرار بگیرد و مشکلاتی بین این دو دوست قدیمی به وجود بیاید.

سریال لژیونر

دورهمی عوامل تولید سریال لژیونر

عوامل اصلی سریال لژیونر عبارتند از :کارگردان :مسعود آب پرور ، تهیه کننده :مهدی فرجی ، نویسنده :پیمان عباسی ، مجری طرح:عزیز علیزاده، مدیر تصویربرداری:ناصر کاووسی، مدیر صدابرداری:اصغر آبگون، تدوین:بهرام آب پرور، طراح صحنه:امیر زاغری، طراح چهره پردازی:نوید فرح مرزی، طراح لباس:پگاه ترکی، برنامه ریز:هوشنگ قنواتی زاده، دستیار اول کارگردان:خسرو نصیری خواه، مدیر تولید:ناصر هادیانفر، مدیر تدارکات:سعید جعفری، آهنگساز:آرمان موسی پور، مشاور امور رسانه ای:مجتبی احمدی.

سریال لژیونر

هلیا امامی و اشپیتیم آرفی سریال لژیونر

سریال لژیونر

تصاویری جدید از سریال لژیونر

سریال لژیونر

محمدرضا شریفی نیا و حسن پورشیرازی در سریال لژیونر

سریال لژیونر

حسن پورشیرازی در سریال لژیونر

سریال لژیونر

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس در سریال لژیونر

پایان فیلمبرداری سریال لژیونر + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی