تولد
امیر کاظمی
باخانمان سریال کمدی در حال پخش شبکه سه سیما است که در ادامه تصاویری جدید از بازیگران این سریال را مشاهده خواهید کرد.

سریال باخانمان کمدی درحال پخش شبکه سه

سریال باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی، سریال کمدی در حال پخش شبکه سه سیما است که از دهم دی ماه روی آنتن این شبکه رفت.

برزو نیک نژاد کارگردانی که تجربه ساخت سریال پربیننده دردسرهای عظیم را در کارنامه هنری اش داشت، این سریال را با مضمونی کمدی مقابل دوربین برد و بازیگران سرشناس در کنار چهره های جوانتر در آن به ایفای نقش پرداختند.

جدیدترین تصاویر از سریال باخانمان

سریال باخانمان به نویسندگی امیر برادران روایتگر ماجراهای از یک استاد دانشگاه به نام مسعود است که قصد ازدواج با دخترعمویش سمانه را دارد اما سنگ اندازی و مخالفت های مادر سمانه مانع از این ازدواج میشود تا اینکه پای رازی از گذشته خانواده مسعود به میان می آید....

حسن پورشیرازی و حسام محمودی

بازیگران سرشناسی در سریال باخانمان مقابل دوربین رفته و ایفاگر نقش هایی متفاوت شده اند که در ادامه تصاویری جدید از آنها به همراه معرفی نقش را خواهید دید.

بازیگران سریال باخانمان

حسن پورشیرازی بازیگر نقش ناصر آراسته پدر واقعی مسعود و همسر سابق حوریه در سریال باخانمان است که یکی از نقش های محوری سریال را برعهده دارد.

حسن پورشیرازی و حسام محمودی

شهره لرستانی بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان نقش حوریه مادر مسعود و گوهر را در این سریال کمدی ایفا میکند.

شهره لرستانی

حسام محمودی بازیگر نقش اصلی قصه سریال باخانمان یعنی مسعود خاکپور (آراسته) است که داستان این سریال حول محور خواسته او می چرخد.

حسام محمودی

آتیلا پسیانی بازیگر با سابقه کشورمان در سریال باخانمان نقش مصطفی خاکپور پدر ناتنی مسعود را بازی میکند.

آتیلا پسیانی

مارال فرجاد در این سریال کمدی ایفاگر نقش سمانه خاکپور است که نقش مقابل حسام محمودی را بازی میکند.

مارال فرجاد

الهام اخوان نقش گوهر آراسته دختر ناصر و خواهر مسعود را در سریال باخانمان ایفا میکند و به خوبی از عهده ایفای این نقش برآمده است.

الهام اخوان

شهرام شکیبا مجری کشورمان هم در تجربه ای متفاوت در سریال باخانمان مقابل دوربین رفته و ایفاگر نقش صبری رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امیر کبیر است.

شهرام شکیبا

تصاویری از بازیگران سریال باخانمان از امیر کاظمی تا آتیلا پسیانی

4.139
این مطلب مفید بود ؟327
منبع : عکاس: محمد تقوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی