فریبا متخصص

فریبا متخصص در سریال نوروزی قرعه + عکس

تاریخ انتشار : 16 اسفند 1394کد مطلب : 27993زمان مطالعه : 3 دقیقه
فریبا متخصص که این روزها مشغول بازی در سریال نوروزی قرعه میباشد توضیحات او درباره نقشش در این سریال جذاب نوروزی شنیدنی است.

علت کم کار بودن فریبا متخصص 

فریبا متخصص بازیگر سینما ، تئاتر و سینمای کشورمان این روزها در کنار حمید آذرنگ و مریم سعادت در سریال نوروزی قرعه به ایفای نقش میپردازد. در ادامه وضیحات خانم متخصص درباره علت کم کار بودن و نقش نصرت سریال قرعه را میشنویم.

فریبا متخصص بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در خصوص علت گزیده کاری و کم رنگ بودنش در حیطه سینما به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ گفت:همکاری و نقش آفرینی در آثاری که از کیفیت بالایی برخوردار نیست، در آینده منجر به پشیمانی می شود. پشیمانی که به طور قطع به حیطه هنری شما ضربه خواهد زد. پس به این جهت که ندامت به سراغم نیاید و پرونده هنری ام خدشه دار نشود، ترجیح می دهم در کارهای بی کیفیت کار نکنم. در این راستا فیلمنامه حرف اول را می زند که باید از آن تبعیت کرد.

فریبا متخصص و حمیدرضا آذرنگ

فریبا متخصص و حمیدرضا آذرنگ و هدایت هاشمی در سریال قرعه

وی در مورد جدیدترین فعالیت خود بیان کرد:در حال حاضر مشغول بازی در سریال 13 قسمتی به نام «قرعه» به کارگردانی برزو نیک نژاد هستم که برای عید نوروز آماده می شود و به احتمال فراوان از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
 
این بازیگر درباره نقش خود در سریال «قرعه» اظهار داشت:در این مجموعه که رگه های طنز اجتماعی دارد، نقش زنی به نام «نصرت» را بازی می کنم که در محله ای قدیمی کار قرعه کشی انجام می دهد و خانم ها را برای این کار دور خود جمع می کند و اتفاقاتی در ادامه رخ می دهد.
 
وی در خصوص هم بازی های خود در این مجموعه تلویزیونی عنوان کرد:با بازیگران حرفه ای چون حمیدرضا آذرنگ، هدایت هاشمی، پرستو گلستانی و ... هم بازی هستم که رابطه کاری خوبی با هم داریم.
 
فریبا متخصص و حمیدرضا آذرنگ
 

فریبا متخصص و حمیدرضا آذرنگ در سریال قرعه 

وی ادامه داد:تا به حال شش قسمت از این سریال فیلمبردای شده؛ اما آماده نمایش نیست. چون بخشی از کارهای فنی آن باقی مانده است .
 
این بازیگر از علت همکاری با برزو نیک نژاد گفت:نیک نژاد را از سال های دور می شناسم و از طرفی به کیفیت کار او واقف هستم. وی کارگردانی با اخلاق حرفه ای و کار بلد است. بیشتر آثارش خوش ریتم بوده و خودش کاملا بر آنها نظارت دارد. تمام این عوامل باعث همکاری من با نیک نژاد شد.
 
متخصص در بخش پایانی صحبت های خود درباره دیگر فعالیت های هنری خود در زمینه بازیگری خاطرنشان کرد:تئاتری به نام «طپانچه خانه» کار کردم که قرار است، اواخر تابستان و به کارگردانی شهاب الدین حسینی اوایل پاییز در تئاتر شهر اجرا برویم. از بازیگران تئاتر می توانم به آرش فلاحت پیشه، ندا مقصودی و... اشاره کنم.
 
فریبا متخصص در سریال قرعه
 

هنرنمایی فریبا متخصص در سریال قرعه

«قرعه» داستان قرعه کشی بین چند خانواده تهرانی است که با نزدیک شدن به ایام نوروز به مشکلاتی بر می خورند و…

حمیدرضا آذرنگ، فریبا متخصص، هدایت هاشمی، مریم سعادت، مهران رجبی، نسرین نصرتی، سحر ولدبیگی، پرستو گلستانی، میثاق جمشیدی، اشکان اشتیاق، امیر کربلایی زاده، مصطفی ساسانی، سارا همتی، نازنین کریمی، صبا محمدی، فرانک تمنایی، محمدرضا علیمردانی و… بازیگران این سریال هستند. 

فریبا متخصص در سریال نوروزی قرعه + عکس

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی