دوستی و زندگی انسان با تمساح
تمساح ها از ترسناکترین موجودات هستند که هر انسانی با دیدن آنها وحشت زده می شود درصورتی که مردم یک روستا با تمساح ها وارد صلح شده اند و با هم زندگی می کنند.

زندگی کردن و دوستی غیرقابل باور تمساح ها با انسان ها در یک روستا

تمساح ها یکی از حیواناتی هستند که حتی برخی از ما انسان ها شجاعت این را نداریم که در فاصله چند متری آنها بایستیم.اما با این ، اخیرا خبر بسیار مهمی از کار انسان دوستانه اهالی یک روستا واقع در آفریقا منتشر شد که در آن نشان می داد مردم این روستا در کنار تمساح هایی که در چند متری محل سکونت آنها قرار دارند،زندگی می کنند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته خبرهایی حاکی از زندگی جالب اهالی یک روستا واقع در آفریقا با تمساح ها در صفحات مجازی منتشر شد که در عرض چند ساعت اولیه،باعث تعجب و شوکه شدن تعداد زیادی از گاربران گردید.بطور کل،در صده های گذشته حیوانات نماد احترام و ستایش بودند و تمساح ها نیز جز یکی از این حیواناتی بودند که توسط مردم باستان مصر پرستیده می شدند.در بورکینا فاسو،دقیقا 30 کیلومتر دورتر از پایتخت واگادوگو ،روستایی وجود دارد که مردم آن از تمساح ها به عنوان محافظ شخصی خود و اعضای خانواده شان استفاده می کنند.

دوستی انسان و تمساح

زندگی عجیب انسان ها با تمساح ها در کنار هم

علاوه بر ترس همگانی بشر از تمساح ها،به هیچ وجه نمی ترسند و با آنها به بهترین شیوه زندگی می نمایند.جالب است بدانید که حتی فرزندان آنها با این تمساح های بالغ نیز بازی می کنند و یا کنار آنها دراز می کشند.

گویی نسل قبلی اهالی این روستا به دلیل خشکسالی مدیون و سپاسگزار تمساح ها بوده اند چرا که آنها اجازه استفاده از آب دریاچه را داده اند و با این وجود این نسل هم از آنجاییکه سپاسگزار تمساح ها هستند،از آنها مراقبت می کنند و از طیور خود برای سیر کردن تمساح ها استفاده می کنند.

با این وجود این باید برای شما پس از مشاهده این ویدیو عادی باشد که زنان این روستا به راحتی در کنار تمساح ها لباس هایشان را می شویند.

همچنین این روستا تبدیل به یک قطب گردشگری برای گردشگران شده است و سالانه تعداد زیادی توریست برای بازدید از این روستا به افریقا می آیند و با تمساح ها بازی می کنند.این واقعا اتفاقی است که هیچ یک از ما انتظار آنرا دیدن و شنیدن آنرا نداشتیم.

این روستا بطور کل حدودا دارای 100 تمساح می باشد و مردم این روستا ادعا می کنند که تا به حال حتی یک تمساح کشته نشده است.

 

ویدیو روستایی که انسان ها در کنار تمساح ها زندگی می کنند؛

زندگی کردن انسان ها و تمساح ها با یکدیگر در کمال آرامش! + فیلم

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : تمساح
وبگردی