سیامک نعمتی

سیامک نعمتی دوباره تغییر پُست می دهد

تاریخ انتشار : 4 آذر 1399کد مطلب : 59938زمان مطالعه : 2 دقیقه
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به احتمال زیاد با نظر سرمربی این تیم دوباره تغییر پست خواهد داد.

خبرورزشی:سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که دریکی دو ماه اخیر در پست های مختلفی در سمت راست پرسپولیس بازی کرده، به احتمال فراوان در بازی روز پنج شنبه تیمش مقابل ذوب آهن باز هم تغییر پست می دهد و در خط حمله و در کنار مهدی عبدی به میدان خواهد رفت!

این بازیکن ملی پوش در دیدار اخیر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان به عنوان هافبک راست نمایش دلپذیری ارائه کرد و ستاره زمین لقب گرفت. البته سیامک نعمتی در تمام بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در پُست دفاع راست بازی کرد و از قضا بهترین مدافع راست این رقابت ها نیز لقب گرفت. با این وجود در دیدار با صنعت نفت آبادان دوباره به خط میانی برگشت اما این اتفاق به دلیل خستگی بشار رسن بود. حالا هافبک عراقی استراحت کافی انجام داده و آماده بازی برابر نفت مسجد سلیمان است. دیداری که 3 امتیازآن خیلی می تواند حیاتی باشد و پرسپولیس را در جدول بالا بکشد. از آنجایی که مهدی شیری به تیم ملی دعوت شده و برابر تیم آبادانی هم بازی خوبی ارائه داد احتمال نیمکت نشین شدن او کم است.

سیامک نعمتی هم ستاره آخرین بازی پرسپولیس بوده و قرار نیست از ترکیب تیم خارج شود اما در چه پُستی؟ از تمرینات پرسپولیس خبر می رسد احتمالا سیامک نعمتی این بار در مسجدسلیمان به خط حمله کوچ کرده و مهاجم شود. شماره 88 پرسپولیس در مقطعی هم در تیم برانکو به عنوان مهاجم بازی کرد و موفق شد گل های حساسی برای تیمش به ثمر برساند. سیامک نعمتی بازیکنی دونده، تکنیکی و شوتزن است که ضربات خوبی به سمت دروازه حریف می زند. او در مسجدسلیمان هم می تواند بارخط حمله تیمش را به دوش بکشد مضاف برا ینکه کمک خوبی درسمت راست برای بشار رسن و مهدی شیری باشد. از آنجایی که مهدی عبدی در دو بازی گذشته پرسپولیس در گلزنی ناکام بوده است بنابراین نیمکت نشینی در مسجدسلیمان شاید تلنگر خوبی هم برای این بازیکن باشد. 

باید منتظر ماند و دید یحیی گل محمدی در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت؟ فعلاً البته گزینه های زیادی برای بازی در خط حمله پرسپولیس روی میز نیست!

انتهای پیام/م

سیامک نعمتی دوباره تغییر پُست می دهد

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : سیامک نعمتی
وبگردی