عروس و داماد
در یک مراسم عروسی هنگام خوردن کیک داماد با عصبانیت و خشونت کار زشت و عجیبی در مقابل مهمانان انجام داد.

سیلی بد داماد به صورت عروس وسط مراسم

یکی از مهم ترین مسائل شروع هر رابطه ی احساسی و به دنبال آن آغاز زندگی مشترک، محبت و احترامی است که باید بین طرفین حاکم باشد و همین دو فاکتور مهم به خودی خود جزو مهم ترین ملاک های انتخاب همسر برای هر دختر و پسر جوانی است که اگر خلاف آن به چشم بخورد قطعا خوشایند نخواهد بود. احتمالا معمول ترین حالت و رفتاری که بین زوج های جوان بیش از هر چیزی خودنمایی می کند، رابطه پرمحبت و عاشقانه ی آنهاست ولی آیا میتوان درگیری و حتی ضرب و شتم را بین این افراد عادی تلقی کرد؟ قطعا خیر.

اینها را گفتیم تا در ادامه عنوان کنیم که مراسم عروسی و روز ازدواج هر زوجی، فراموش نشدنی ترین روز زندگی اوست و آنها دوست دارند بهترین اتفاقات زندگی شان در این روز بیفتد تا خاطراتی زیبا بسازد اما اگر در این روز اتفاق بد و شرم آوری بیفتد چه ؟ مشابه لحظات بدی که برای عروس خانم ماجرای این بخش از نمناک پیش آمد و خبر ساز شد، ماجرایی که شاید هر عروس خانمی مثل عروس داستان ما تحمل و صبر بالایی نداشته و از ان به سادگی عبور نکند.

کار زشت داماد

سیلی زدن داماد به عروس جلوی مهمانان

یکی از مراسم رایج در تمام عروسی ها خوردن کیک عروسی است که تکه ای کوچک توسط عروس برای داماد و تکه ای دیگر توسط داماد برای عروس سرو می شود تا به نوعی شیرین ترین خوردنی را از دست همسرشان خورده و آغازی لذت بخش داشته باشند اما وقتی یکی از طرفین اعصاب و ظرفیت شوخی ندارد ممکن است این شیرینی به تلخی تبدیل شود.

عروس خانم قصه ی ما بی خبر از همه جا بخصوص اعصاب خورد آقای داماد قصد داشت کمی سربه سر او بگذارد و برای همین وقتی کیک را به سمت دهان داماد برد با او شوخی کرد و سریع کیک را از دهان داماد دور کرده و عقب کشید اما این حرکت برای همسر آینده اش خوشایند نبود و عروس بینوا با یک سیلی محکم خیلی زود متوجه ناخوشایند بودن این شوخی شود.

کتک خوردن عروس

داماد که قصد داشت گربه را دم حجله بکشد، با تمام توان خود این سیلی را به صورت عروس بیچاره زد به طوریکه عروس خانم با شدت ضربه ی این سیلی روی صندلی پرت شد. همه میهمانان از این حرکت زشت شوکه و ناراحت شدند و برای کمک به عروس پیش آمدند.

داماد که مدام با خشونت چیزی به همسرش می گفت، به سرعت توسط مردان دیگر کنار کشیده شد. مشخص نیست که این اتفاق در کجا رخ داده است اما در هر صورت حرکت خوبی نبود و باعث آبروریزی شد.

کتک زدن عروس توسط داماد در مراسم عروسی!

2.71110
این مطلب مفید بود ؟601509
منبع : mirror / بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی