مرتضی پاشایی

احتمال انتشار آلبوم جدید از مرحوم مرتضی پاشایی

تاریخ انتشار : 23 آبان 1395کد مطلب : 39489زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناصر پاشایی پدر مرحوم مرتضی پاشایی با توجه به طرفداران صدای مرتضی پاشایی گفت تمایل دارد آلبوم دیگری از آثار باقی مانده پسرش منتشر کند.

پدر مرتضی پاشایی از انتشار آلبوم جدید پسرش خبر داد

مرتضی پاشایی از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد و در سال 1389 با قرار دادن ترانه هایش در اینترنت به شهرت رسید. او نخستین آلبوم رسمی خود، « یکی هست » را در سال 1391 منتشر کرد.

پدر مرتضی پاشایی گفت:مرتضی پیش از این که به شکل مستقل شروع به کار کند، به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در یک موسسه کار می کرد و تعداد بسیار زیادی آهنگ از آن دوران باقی مانده است.

مرتضی پاشایی

پدر مرحوم مرتضی پاشایی

ناصر پاشایی ادامه داد:تعدادی آهنگ نیز نزد تهیه کننده و شاعر آثار او است که اگر جمع آوری شود بیشتر از یک آلبوم خواهد بود.

او همچنین اظهار کرد:بعد از درگذشت مرتضی، به تهیه کنندگی من آلبوم این اسمش عشقه بیرون آمد. از آنجا که مردم بسیار علاقه مند هستند صدای مرتضی را باز هم بشنوند، تمایل دارم آثار باقی مانده را نیز به صورت آلبوم منتشر کنم.

وی از ثبت یک موسسه به نام پسرش خبر داد و بیان کرد:مرتضی به شهرهای مختلف می رفت و نخبه های موسیقی را جمع آوری می کرد. ما هم تصمیم گرفتیم این کار را ادامه دهیم. بنابراین با پشتیبانی وزارت ارشاد و دفتر موسیقی، موسسه فرهنگی - هنری مرتضی پاشایی را به ثبت رساندیم که فعالیت هایش را بعد از سالگرد آغاز خواهد کرد.

پاشایی که در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها به غرفه ایسنا آمده بود، درباره استفاده از آثار پسرش بدون اجازه خانواده او، تصریح کرد:پس از فوت پسرم در برخی فیلم ها یا برنامه ها، از صدای مرتضی استفاده کرده بودند، اما ما حساسیت چندانی روی این موضوع نداشتیم.

مرتضی پاشایی

انتشار آلبوم جدیدی از مرتضی پاشایی

او با بیان این که مصطفی پاشایی - برادر مرتضی - نیز به خوانندگی مشغول است، گفت:برادر مرتضی بعد از مدتی دوری از کار هنری، چند آهنگ منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت. بقیه آثار او نیز پس از ماه صفر امسال بیرون می آید.

مرتضی پاشایی - خواننده پاپ - متولد سال 1363 بود. او 23 آبان ماه 1393 پس از مدتی بستری شدن در بیمارستان به دلیل بیماری سرطان معده، دار فانی را وداع گفت.

احتمال انتشار آلبوم جدید از مرحوم مرتضی پاشایی

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
برگرفته از ایسنا -/ح
وبگردی