بهنام تشکر
بهنام تشکر بازیگر نقش های طنز و جدی تلویزیون است که به بهانه بازی در سریال وارش مروری بر نقش های ماندگار او در تلویزیون خواهیم داشت.

بازگشت بهنام تشکر به تلویزیون با سریال وارش

بهنام تشکر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان است که از حدود سال 75 فعالیت هنری اش را با تئاتر آغاز کرد و در نمایش های متعددی به ایفای نقش پرداخت.

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید این شبها سریال وارش که به کارگردانی احمد کاوری در حال پخش است را دیده اید. بازی بهنام تشکر در نقش تراب بهانه ای شد تا مروری بر نقش های طنز و جدی این بازیگر کشورمان داشته باشیم.

سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری چند شبی است که در شبکه سه سیما روی آنتن رفته است و بهنام تشکر در این سریال ایفاگر نقش تراب است. تراب یکی از شخصیت های اصلی قصه سریال وارش است که دلباخته وارش با بازی الهام طهموری است و هرکار درست و نادرستی برای رسیدن به این عشق انجام میدهد.

بهنام تشکر

تراب برخلاف چند شخصیت کمدی که بهنام تشکر بازیگر آنها بود یک نقش کاملا جدی است و به نظر میرسد بهنام تشکر در ایفای این نقش موفق بوده است و اگر نقش های کمدی او را در کنار این نقش آفرینی او قرار بدهیم به خوبی این موضوع را در می یابیم.

بهنام تشکر و الهام طهموری

بهنام تشکر بازی در تلویزیون را از سال 84 با سریال مروارید سرخ آغاز کرد اما اغلب مخاطبان تلویزیون بازی او در سریال ساختمان پزشکان به یاد دارند. ساختمان پزشکان از سریال های پربیننده تلویزیون بود و بازی در نقش دکتر نیما افشار از نقش های ماندگار کارنامه هنری بهنام تشکر محسوب میشود.

بهنام تشکر و فرناز رهنما

بازی موفق بهنام تشکر در سریال ساختمان پزشکان او را به سمت سریال کمدی دیگری سوق داد و نقش ناصر کاظمی خلافکار معروف و سابقه داری که بر اثر یک ضربه به سرش دچار فراموشی میشود و سعی میکند که انسان خوبی شود را ایفا کرد.

بهنام تشکر و هومن برق نورد

بازی در سریال دودکش به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقطه عطف دیگری در کارنامه هنری بهنام تشکر بود. بازی در نقش نصرت سوزنچیان یکی از ماندگارترین نقش های کارنامه هنری بهنام تشکر است که در کنار زوج هنری اش هومن برق نورد حسابی درخشید و بار دیگر این درخشش را در فصل بعدی این سریال با عنوان پادری تکرار کرد.

بهنام تشکر و هومن برق نورد

سریال لیسانسه ها و بازی در نقش سروان نیروی انتظامی یکی دیگر از نقش های جدی بهنام تشکر در یک سریال طنز است که موفق از آب درآمد نقش جدی توام با کمدی آقای بازیگر مورد قبول واقع شد.

بهنام تشکر

نقش های جدی و طنز بهنام تشکر از ساختمان پزشکان تا وارش+تصاویر

3.795
این مطلب مفید بود ؟7124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی