مهاجم تیم ملی

قیمت فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1397کد مطلب : 70756زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه المپیاکوس یونان قیمت نهایی خود را برای کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران اعلام کرد.

قیمت فروش مهاجم ملی پوش ایرانی اعلام شد

چندی پیش شایعاتی مبنی بر پیشنهاد بشیکتاش به کریم انصاری فرد منتشر شد که تمامی این شایعات از سوی باشگاه المپیاکوس یونان تکذیب شد. حال این باشگاه یونانی رقم درخواستی خود برای صدور رضایت نامه این بازیکن ایرانی را برای هر باشگاهی اعلام کرد. المپیاکوس مبلغ درخواستی خود را 7 میلیون یورو بیان کرده است که به نوبه خود می تواند رقمی بالا باشد که هر باشگاهی قدرت پرداخت آن را ندارد.

کریم انصاری فرد که به همراه تیم ملی روزهای خوبی در روسیه و در جریان بازی های جام جهانی پشت سر گذاشت همانطور که پیش بینی می شد پس از پایان بازی ها با چند پیشنهاد از لیگ های مختلف فوتبال دنیا روبرو شد تا برای فصل آینده در یکی از تیم های خواستار خود بازی کند.

فروش مهاجم ایرانی

پس از اعلام چند تیم مبنی بر به خدمت گرفتن کریم، مسئولان باشگاه المپیاکوس یونان نظرنهایی خود را برای این ترانسفر اعلام کردند و در این باره عنوان شده هر تیمی که خواهان جذب مهاجم تیم ملی ایران است تا برای صدور رضایت نامه وی مبلغ 7 میلیون یورو بپردازد.

قیمت نهایی کریم انصاری فرد

مبلغ نهایی فروش کریم انصاری فرد توسط باشگاه المپیاکوس 

این اظهارنظر در حالی انجام شد که سه باشگاه آگسبورگ و اشتوتگارت آلمان و بشیکتاش ترکیه، بیشتر از سایر تیم ها خواهان به خدمت گرفتن کریم انصاری فرد هستند.

تیم المپیاکوس شب گذشته در دیداری تدارکاتی برابر تیم آترومیتوس به میدان رفت و توانست با 9 گل حریف خود را در هم بشکند که در این میان 4 گل المپیاکوس توسط انصاری فرد به ثمر رسید.

قیمت فروش کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی مشخص شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ورزش سه/ورزش 11/ح.ب
وبگردی