احمد مهرانفر و شبنم مقدمی
احمد مهرانفر و شبنم مقدمی با فیلم خجالت نکش مهمان آخر هفته تلویزیون در شبکه نمایش شدند.

پخش فیلم خجالت نکش در تلویزیون

خجالت نکش فیلمی به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی است که اردیبهشت ماه سال 97 در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی بیش از 4 میلیارد تومان دست یافت.

این فیلم که برای اولین بار در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سیمرغ بلورین بهترین کارگردان فیلم اولی را از آن رضا مقصودی کرد مهمان آخر هفته تلویزیون در شبکه نمایش میشود.

زمان پخش فیلم خجالت نکش در شبکه نمایش

فیلم خجالت نکش امشب 8 اسفندماه 98 ساعت 23 روی آنتن شبکه نمایش میرود و علاقه مندان به تماشای این فیلم میتوانند تعطیلات پایانی این هفته تماشاگر این فیلم باشند.

خجالت نکش داستان زندگی زن و شوهری را با بازی شبنم مقدمی و احمد مهرانفر روایت می کند که در سن میانسالی و با وجود داشتن عروس، داماد و نوه بچه دار می شوند و این آغاز ماجرایی است که به شکل کمدی در قصه جریان می یابد.

شبنم مقدمی و احمد مهرانفر

شبنم مقدمی بازیگر نقش صنم در این فیلم است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بود.

بازیگران خجالت نکش

بازیگران فیلم خجالت نکش عبارتند از:

شبنم مقدمی، احمد مهران فر، سام درخشانی، شهره لرستانی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، سید علی صالحی، فرانک تمنایی، کاوه آهنگر، سمیرا حسینی، علیرضا رئیسی، بانی پال شومون، میثاق جمشیدی، مهدی میری، مرتضی خان جانی، زهرا کوهساریان، محمد باقر صفا نور، رامین اسکویی، فرهاد ایروانی، سید علی موسوی نژاد بازیگران فیلم خجالت نکش را تشکیل میدهند.

احمد مهرانفر

خجالت نکش با احمد مهرانفر و شبنم مقدمی مهمان آخر هفته تلویزیون شد

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی