آیفون 6

صف های طولانی خرید آیفون 6 + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393کد مطلب : 8328زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالیکه تنها یک روز برای پایان انتظارها برای رونمایی از گوشی آیفون 6 محصول کمپانی اپل باقی مانده علاقمندان برای خرید این محصول صف های طولانی را در مقابل این شرکت ایجاد کردند.

لحظه شماری مشتریان آیفون 6 برای خرید پرچمدار جدید اپل

 
با اعلام مشخصات ظاهری گوشی آیفون 6 توسط کاربر چینی طی ویدئوی منتشر شده، تاحدودی کنجکاوی کاربران برطرف شد.
فقط یک روز تا رونمایی از آیفون 6 به عنوان گوشی هوشمند جدید اپل مانده است. این موضوع در حالی مطرح می شود که رونمایی از iPhone6 در ماه های اخیر با اخبار ضد و نقیض همراه بوده تا سرانجام دعوت نامه های مطبوعاتی این کمپانی خبر از رونمایی از آیفون 6 در تاریخ 9 سپتامبر را بر ملا کردند تا به حواشی و شایعات بسیاری پیرامون زمان عرضه آیفون 6 پایان دهند.
طی روزهای گذشته در برابر دفتر شرکت اپل در شهر نیویورک  مشتاقان و مخاطبان زیادی تجمع کردند تا علاقه وافر خود برای خرید محصولات اپل را به نمایش بگذارند و زودتر از دیگران محصول جدید را خریداری کنند. دیدن چنین صف های طولانی برای خرید محصولات فناورانه می تواند آرزوی هر کمپانی باشد.
 
مشتریان آیفون 6
 
لحظه شماری طرفداران iphone 6 برای خرید
 
بسیاری از افراد شرکت کننده در این صف، با فروش نوبت خود به دیگران مبالغ قابل توجهی به دست می آورند. حتی در خبرها آمده که 10 نفر اول، نوبت های خود را با قیمت های گزافی خرید و فروش می کنند. افراد نوبت این افراد را خریداری کرده تا بتوانند در مدت زمان کمتری بتوانند به آیفون جدید دست پیدا کنند.
در خبرها و نظرسنجی ها ی به دست آمده، تنها 5 درصد از کاربران حاضر هستند تا تلفن های همراه خود را با اپل 6 تعویض کنند، و دلیل آن ها عدم تمایل به تغییر اندروید به سیستم عامل iOS اعلام شده است. اعلام 5 درصد در حالی مطرح می شود که صف های طولانی حقایق دیگری را برملا می کنند!
علاوه بر مخاطبان و مشتاقان، کمپانی های رقیب اپل نیز به انتظار روز 9 سپتامبر هستند تا بالاخره علامت سؤال آیفون 6 حل شود.
 
افراد عجیب
 افرادی که با ماکت های عجیبی خود را به شکل آیفون 6 درآورده اند!

آیفون 6 ، صف های طولانی خرید آیفون 6 + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از فردانیوز-/ف
برچسب : آیفون
وبگردی