فيلم بازدم
ملیکا شریفی نیا بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی در اینستاگرام از ادامه اکران فیلم بازدم در سینماهای هنر و تجربه و جذابیت های نقشش در این فیلم گفت.

ادامه اکران فیلم بازدم در سینماهای هنر و تجربه

فیلم سینمایی بازدم به کارگردانی آرش سنجابی و تهیه کنندگی مشترک مهدی رئیسی، محسن جعفری قرقانی، سعید اردهالی این روزها در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است.

ملیکا شریفی نیا بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی در اینستاگرام از جذابیت نقشش در این فیلم گفت. در ادامه با داستان و بازیگران این فیلم سینمایی آشنا میشوید.

داستان و بازیگران فیلم بازدم با بازی ملیکا شریفی نیا

فیلم بازدم با هنرنمایی آزیتا حاجیان ، لیندا کیانی ، بهنام تشکر و ملیکا شریفی نیا در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است ، ملیکا شریفی نیا با انتشار عکس هایی از گریمش در این فیلم نوشت.

ملیکا شریفی نیا

گریم ملیکا شریفی نیا در فیلم بازدم

ملیکا شریفی نیا با انتشار عکسی از فیلم بازدم درباره نقشش در این فیلم نوشت : عکس هایی از فیلم بازدم که اکرانش همچنان در سینماهای هنر و تجربه ادامه داره...

گریمم رو در این فیلم خیلی دوست دارم چون به اصرار خودم و متناسب با نقش زیبام یک قوز بینیِ جذاب به صورتم اضافه شد چیزی که همیشه دوست داشتم تجربه ش کنم و بسیار از این تصمیم راضی ام چون برای این نقش خاص تاثیر خیلی خوبی روی صورتم گذاشت و صورتم رو استوارتر کرد... طراح گریم :هادی قالیخانی ، کارگردان :آرش سنجابی

لیندا کیانی

بازی لیندا کیانی در فیلم بازدم

بازدم روایتی از یک جوان است که در روزهای حساس زندگی اش بورسیه میگیرد و اینک در واپسین روزها به واکاوی هستی دردمندش نشسته است. جایی که درهمپیمایی همسان با رنج هایش، به مرگ همزادش بهار رسیده است اما ریشه در جای دیگریست؛ دیافراگم بیماری که بازدم نمی تواند!

بهنام تشکر

نقش متفاوت بهنام تشکر در فیلم بازدم

بازیگران فیلم بازدم عبارتند از : آزیتا حاجیان ، بهنام تشکر ، لیندا کیانی ، ملیکا شریفی نیا ، حامدرحیمی نصر، الهه حصاری، نرگس محمدی، حبیب دهقان نسب، مهرداد ضیایی، مرضیه صدرایی در این فیلم سینمایی ایفای نقش میکنند.

آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان در نمایی از فیلم بازدم

عوامل این فیلم بازدم عبارتند از:کارگردان: آرش سنجابی، نویسنده:آنیتا یارمحمدی، تهیه کنندگان:مهدی رئیسی، محسن جعفری قرقانی، سعید اردهالی، مدیر فیلمبرداری:محمد فضیله، تدوین:علی فضیله، دستیار کارگردان و برنامه ریز:مهدی حسینی، صدابردار:علی عدالت دوست، صداگذاری و ترکیب صدا:محمود موسوی نژاد، موسیقی متن:بیژن پرواز، طراح گریم:هادی قالیخانی و روابط عمومی:سپیده حیدرآبادی.

 فیلم بازدم

لیندا کیانی بازیگر فیلم بازدم ساخته آرش سنجابی

خوشحالی ملیکا شریفی نیا از بازی در فیلم بازدم + داستان و بازیگران

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی