امیر بدری بدلکار

امیر بدری| بدلکار معروف هالیوود در ایران

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394کد مطلب : 19431زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر بدلکار فیلم های هالیوود به ایران آمد و در فیلمی اکشن در حال فعالیت است ، این بدلکار حرفه ای به تازگی در فیلم جکی چان حضور داشت.

امیر بدری بدلکار ایرانی فیلمهای هالیوودی به ایران بازگشت.

امیر بدری گفت:بدلکار فیلم های هالیوود "فاتیح اوگورلو" به ایران آمد تا تجربه واژگون کردن ماشینی را که من طراحی آن را بر عهده داشتم، در ایران داشته باشد.

امیر بدری طراح صحنه های اکشن و بدلکاری کشورمان در خصوص جدیدترین فعالیتش گفت:جدیدا طراحی صحنه ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد .

امیر بدری بدلکار ,

 عکس امیر بدری بدلکار و دوستانش

او در ادامه افزود:این بدلکاری صحنه ای از واژگون کردن ماشینی بود که هم اکنون رکورد بیشترین ملق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست .

 واژگونی ماشین

طراح صحنه های اکشن کشورمان گفت:  برای بدلکاری فیلم های هالیوود "فاتیح اوگورلو" به ایران آمد تا تجربه واژگون کردن ماشینی را که من طراحی آن را بر عهده داشتم، در ایران داشته باشد ، اوگورلو از مطرح ترین بدلکاران بین المللی می باشد که طراحی بخش ترکیه فیلم "جیمز باند" را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل ، اسکات آدکینز ، راسل کرو بوده و در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.

امیر بدری بدلکار

امیر بدری بدلکار معروف ایرانی

 بدری افزود:  ما برای آماده سازی ماشین ١ هفته وقت گذاشتیم که تمام مسائل ایمنی را رعایت کنیم ،این کار برای تبادل کاری بین المللی بیشتر تیم ما انجام شد و امیدواریم بتوانیم خدمتی به صنعت سینمای

کشورمان بکنیم .

وی خاطر نشان کرد :سال ها در حرفه  بدلکاری مشغول به کار هستم و ٧ ماهی می شود که به صورت مستقل تیمی تشکیل داده ام و آخرین کارم حضور در یکی از فیلم های بین المللی ساخت کشور انگلستان به همراه ١١ نفر از هم گروهی های ایرانی ام بود.

امیر بدری ، بدلکار معروف هالیوود در ایران

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
برگرفته از آفتاب - / ک
برچسب : جکی چان
وبگردی