امیرعباس گلاب
امروز 24 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 24 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به روزهای پایانی آبان ماه نزدیک میشویم. امروز 24 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی بیشتر این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 24 آبان بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

چهره مشهور ایرانی متولد 24 آبان

امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب خواننده جوان کشورمان 24 آبان 1365 در تهران متولد شد.

امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب موسیقی را از دوران کودکی نزد پدرش آموخت و در سال 86 اولین تک آهنگ خود را روانه بازار موسیقی کرد و با خواندن تیتراژ سریال ستایش به شهرت و محبوبیت بیشتری رسید.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 24 آبان

مجید بهرامی

مجید بهرامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1356 متولد شد و 24 آبان 1393 بر اثر بیماری درگذشت.

مجید بهرامی

مجید بهرامی در سریال یادداشت های کودکی جلوی دوربین رفت و بازی در فیلم هایی چون بدرود بغداد، دانه های ریز برف و گیلانه را در کارنامه هنری اش دارد.

رهی معیری

رهی معیری شاعر غزلسرای معاصر کشورمان سال 1288 متولد شد و 24 آبان 1347 در تهران درگذشت.

رهی معیری

رهی معیری از دوارن کودکی به شعر و موسیقی و نقاشی علاقه زیادی داشت و هفده سال بیشتر نداشت که اولین رباعی خود را سرود و در شعرهایش از شاعران به نامی تاثیر میپذیرفت و سعدی شاعر محبوب و مورد علاقه او بود.

کدام چهره های مشهور ایرانی در 24 آبان متولد و درگذشتند

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی