امیر جدیدی
امروز 31 خرداد همزمان با سالروز چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از خردادماه رسیدیم. بهار با همه زیبایی ها و زشتی ها ، روزهای خوب و بدش سپری شد و فردا اولین روز تابستان و بلندترین روز سال است. 

در سی و یکمین روز از خردادماه افراد زیادی در دنیا متولد شدند و از دنیا رفتند و این روز یادآور خاطرات خوب و بد زیادی برای افراد است.

ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 31 خرداد آشنا میکنیم.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 خرداد 1355 در خوی متولد شد.

هادی حجازی فر

این بازیگر کشورمان از چهره های شناخته شده تئاتر است که با فیلم مزرعه پدری به سینماها آمد در فیلم هایی چون ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز در میان مردم شناخته شد.

عزت الله انتظامی

عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت و باسابقه کشورمان در عرصه سینما ، تئاتر و تلویزیون 31 خرداد 1303 در تهران متولد شد.

عزت الله انتظامی

آقای بازیگر سینما ایران در سال 82 به عنوان چهره ماندگار شناخته شد و فیلم های زیادی در سینما و تلویزیون بازی کرده است.

فیلم های حاجی واشینگتن، اجاره نشین ها، گراند سینما، هامون، بانو، گاو، ستارخان، صادق کرده، خانه خلوت، ناصرالدین شاه اکتور سینما، روز فرشته، روسری آبی، مینای شهر خاموش، ستاره ها 1:ستاره می شود، دیوانه از قفس پرید، خانه ای روی آب و راه آبی ابریشم اوج هنرنمائی و فیلم های ماندگار او در کارنامه سینمایی اش است.

امیر جدیدی

امیر جدیدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان 31 خرداد 1363 در تهران متولد شد.

امیر جدیدی

امیر جدیدی حضور در سینما را از سال 89 با فیلم آفریقا ساخته هومن سیدی آغاز کرد و بازی او مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

این بازیگر جوان کشورمان در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند. امیر جدیدی در فیلم قهرمان ساخته اصغر فرهادی نقش اول را ایفا می کند.

شهره لرستانی

شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 خرداد 1345 در تهران متولد شد.

شهره لرستانی

شهره لرستانی بازیگری را از تئاتر در سال 1364 آغاز کرد و علاوه بر بازیگری کارگردانی چند نمایش را هم برعهده داشت. سال 70 و فیلم سینمایی نیاز اولین تجربه بازیگری شهره لرستانی در سینما بود و پیش از آن، این بانوی هنرمند در تلویزیون جلوی دوربین رفته بود.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 خرداد + عکس

3.826
این مطلب مفید بود ؟206
وبگردی