شوخی های اکبر عبدی

تمام شوخی های منشوری اکبر عبدی

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399کد مطلب : 42988زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکبر عبدی پیش از برنامه «ام شو» در مصاحبه های پرحاشیه ای که داشته به محمدرضا شریفی نیا کنایه هایی داشته است.

خبرآنلاین: اکبر عبدی که معمولا گفت وگوهای پرحاشیه ای دارد، شنبه شب به عنوان مهمان در برنامه اینترنتی «ام شو» که به صورت زنده پخش می شود، حضور یافت و طبق معمول مصاحبه پرسروصدایی داشت. بریده ویدئوهایی از بخش های مختلف این گفت وگو در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. یکی از بخش های صحبت های این بازیگر که بسیار دیده شده، کنایه او به محمدرضا شریفی نیاست. 

بعد از انتشار گسترده این بریده ویدئو، مجید صالحی یک شنبه شب با انتشار پستی در اینستاگرامش، از همکاری با محمدرضا شریفی نیا یاد و از او تمجید کرد. او در پایان به دوستی اکبر عبدی و محمدرضا شریفی نیا و شوخی های همیشگی آن ها اشاره کرد. سابقه مصاحبه های اکبر عبدی در برنامه های مختلف، می گوید کنایه او به شریفی نیا اتفاق تازه ای نبوده است. هر چند برخی معتقدند بیان این شوخی ها از یک رسانه پخش زنده کار درستی نبود. 

مصاحبه پرحاشیه در «ام شو» 

ماجرا از آن جا شروع شد که در بخشی از برنامه «ام شو» تصویر محمدرضا شریفی نیا نمایش داده شد و اکبر عبدی و امیر نوری درباره او صحبت هایی را مطرح کردند. نوری از شایعه هایی که درباره او شنیده می شود صحبت کرد و گفت این که می گویند او باند است درست نیست. اکبر عبدی هم ضمن تایید صحبت امیر نوری با تعجب پرسید:«این با خانما دوسته، بانده؟!» او در ادامه با کنایه گفت که شخصیت مهربانی دارد و آدم زرنگی است! 

شریفی نیا دروغ می گوید 

اکبر عبدی سال 95 در برنامه اینترنتی «دید در شب» با رضا رشیدپور به گفت وگو نشست. او در بخشی از این برنامه با دیدن تصویر محمدرضا شریفی نیا گفت که او دنبال این است من با مخ بروم توی جوی و برود به جای من نقش هایم را بازی کند! او همچنین وقتی صحبت از میزان دستمزدش برای بازی در فیلم ها مطرح شد، توضیح داد که قرار بوده برای بازی در فیلم «اخراجی ها 2» ساخته مسعود ده نمکی، 40 میلیون تومان دستمزد بگیرد اما شریفی نیا ساعت ها با او صحبت کرده و این رقم به 30 میلیون تومان کاهش یافته! طبق گفته عبدی، او بعدها متوجه شده که محمدرضا شریفی نیا به ده نمکی و سرمایه گذاران فیلم گفته است قراردادها را مقداری کم می کند. اکبر عبدی در ادامه صحبت های خود گفت که او این موضوع را قبول ندارد اما دروغ می گوید! 

تکرار ماجرای «اخراجی ها 2» 

اکبر عبدی یک سال بعد یعنی سال 95 در برنامه «خوشا شیراز»، گفت وگوی پرحاشیه ای داشت. او در این برنامه در پاسخ به سوالی که پرسید به نظر می رسد رابطه خوبی با شریفی نیا ندارد، باز هم ماجرای کم کردن دستمزدش توسط شریفی نیا در فیلم «اخراجی ها 2» را تعریف کرد و گفت که خود محمدرضا شریفی نیا می گوید در فیلم شریک نبوده است اما از همین طریق توانست خانه بخرد! او همچنین در آن برنامه درباره مسعود فراستی و شیوه نقد او هم صحبت کرد و گفت که از او طلبکار است. 

به نقش های چند زنه علاقه دارد 

این بازیگر دو سال قبل به همراه محمدرضا شریفی نیا در مراسم رونمایی از یک مجموعه تفریحی - گردشگری در شمال ایران، به عنوان مهمان حضور یافت. اکبر عبدی در حضور شریفی نیا، خاطره ای از پدر و مادرش تعریف کرد و گفت که با هم مشکلاتی داشتند اما در عین حال نمی توانستند از هم دور باشند. او در ادامه گفت که رابطه او و شریفی نیا نیز همین طور است و مانند تعبیری که از رابطه دوستانه شان در برنامه «ام شو» داشت، گفت مانند «تام» و «جری» هستند. محمدرضا شریفی نیا که در این مراسم در واکنش به شوخی ها و صحبت های اکبر عبدی سکوت کرده بود، گفت:«ما آدم ساده ای هستیم!» اکبر عبدی هم با کنایه خطاب به او گفت:«نقش های 3-4 زنه را دوست داری، آدم ساده ای هستی؟» 

کنایه به شریفی نیا در «خندوانه» 

اکبر عبدی نیمه شعبان سال 95 مهمان برنامه «خندوانه» شده بود. او در بخشی از گفت وگوی خود با رامبد جوان، در پاسخ به سوال او مبنی بر این که چه تعداد فیلم بازی کرده راجع به سابقه کاری خود توضیح داد و گفت که 700 یا 800 ساعت کار تلویزیونی کرده است. وقتی رامبد جوان در واکنش به صحبت او گفت که این رقم بیشتر از 800 ساعت است، اکبر عبدی توضیح داد که نمی گوید 1000 ساعت تا تصور نکنند او عدد عجیبی گفته است. عبدی در ادامه نیز گفت ما گفتیم 500 ساعت که شریفی نیا ناراحت نشود و به رقابتی که ظاهرا شریفی نیا با او دارد به شوخی کنایه زد. 

شوخی نامناسب در برنامه زنده 

هرچند که این شوخی ها قبلا در برنامه های مختلف اتفاق افتاده بود و با این پیش زمینه، همان طور که مجید صالحی به این موضوع اشاره کرده بود صحبت هایی که او در «ام شو» درباره شریفی نیا مطرح کرده عجیب نیست اما به هرحال بسیاری از مردم چنین سابقه ای از شوخی های آن دو با یکدیگر در ذهن ندارند و آن ها را فراموش کرده اند، بنابراین ممکن است تصور کنند که اکبر عبدی درباره شریفی نیا کاملا جدی آن صحبت ها را مطرح کرده و تصور دیگری درباره او پیدا کنند، بنابراین بهتر بود این بازیگر شوخ طبع در برنامه زنده ای مانند «ام شو» کمتر با صراحت صحبت و با ملاحظه بیشتری با شریفی نیا شوخی می کرد.

انتهای پیام/م

تمام شوخی های منشوری اکبر عبدی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی