وام ازدواج

زمان پرداخت وام ازدواج 20 میلیونی فرزندان بازنشستگان کشوری

تاریخ انتشار : 23 مهر 1398کد مطلب : 42653زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری زمان پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان این صندوق را اعلام کرد.

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

ایسنا: سرپرست اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام این خبر گفت:پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال اجرایی خواهد شد. 

جعفر داداشی در این باره اظهار کرد:وام ازدواج مرحله دوم فرزندان بازنشستگان این صندوق که ثبت نام اینترنتی آن تیرماه امسال انجام شده بود، در مرحله تامین اعتبار است. 

وی افزود:همچنین بررسی اسناد ارسالی از سوی متقاضیان در مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی در حال انجام است و پس از تامین اعتبار، آبان ماه جاری به حساب 1500 نفر از بازنشستگان که شرایط لازم را احراز کنند، واریز خواهد شد. 

به گفته داداشی، وام 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان صرفا به 1500 نفر از افرادی که در سامانه اینترنتی وام ازدواج در سایت صندوق بازنشستگی کشوری در تیرماه امسال ثبت نام کرده بودند و واجد شرایط لازم هستند و اولویت بندی شده اند تعلق خواهد گرفت. پس از پرداخت مبلغ وام، نتایج آن در سامانه مربوطه قابل مشاهده خواهد بود.

انتهای پیام/م

زمان پرداخت وام ازدواج 20 میلیونی فرزندان بازنشستگان کشوری

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
وبگردی