بهترین شغل آینده
آیا می دانید در آینده وضعیت مشاغل چگونه خواهد شد؟ با توجه به گفته متخصصان 10 مورد از بدترین و بهترین شغل ها در آینده مشخص شده است.

10 بهترین و بدترین شغل 10 سال آینده

ممکن است قادر به پیش بینی آینده نباشید، اما متخصصان اطلاعاتی می توانند به شما بدهند که برای آینده موفق چه شغلی باید انتخاب کنید.با استفاده از داده های دفتر آمار نیروی کار، کیپ لینگر و گروه پیش بینی اقتصادی EMSI شغل عمومی را تحلیل کردند. از این فهرست، کیپ لینگر اندازه گیری کرد که در 10 سال آینده ( بین سال های 2016 و 2026 قوی ترین و ضعیف ترین نرخ رشد را خواهد داشت، پرداختی این مشاغل ، و میزان تحصیلات لازم چقدر است؟
علاوه بر این ، لیست مشاغلی را که " به افراد بدهی های زیادی را تحمیل می کند نادیده می گیرند. " لیستی که در دو بخش بهترین و بدترین مشاغل موجود در 10 سال آینده در این بخش از نمناک با آنها آشنا خواهید شد.
 
شغل آینده

بهترین و بدترین شغل ها در 10 سال آینده

بهترین مشاغل آینده :

برنامه ساز برنامه های کاربردی
تحلیلگر سیستم های کامپیوتری
پرستار
فیزیوتراپیست
مدیر خدمات بهداشتی
دستیار پزشک
متخصص دندان پزشک
تحلیلگر تحقیق بازار
مشاور مالی شخصی
آسیب شناسی زبان گفتاری
با توجه به 10 شغل برتر، کیپ لینگ دو صلاحیت زیر را مد نظر قرار داد:علاوه بر ارائه یک حقوق خوب، این شغل یک مانع قابل مدیریت برای ورود خواهد داشت.
دیوید به سی ان بی سی می گوید شغلی مثل پزشکی در این لیست وجود ندارد ، زیرا این شغلی است که نیاز به مدت زمان طولانی و مقدار زیادی پول برای آمادگی در این زمینه دارد.
در عین حال، شغل دستیار پزشکی در این لیست وجود دارد زیرا نیاز به سرمایه گذاری زمان و شهریه ندارد.
 
بهترین شغل

بهترین شغل ها در آینده 

بدترین مشاغل 10 سال آینده:

کارگران نساجی
پردازشگر عکس
پرداخت کننده مبلمان
گوینده رادیو یا تلویزیون
طراح گلزار تپه
صندوق دار
قانون گذار
اپراتور دستگاه پلاستیکی و فلزی
دست فروشی
ناشر ها
معیارهای اصلی که برای بدترین کارها در نظر گرفته می شوند این است که این حرفه باید حداقل 20،000 نفر را استخدام کند. به طور تصادفی، دیوید اشاره می کند که بسیاری از این مشاغل شامل کارهای دستی هستند که در نهایت می توانند خودکار شوند.
 
شغل آینده

بدترین شغل ها در 10 سال آینده

10 مورد از بدترین و بهترین شغل های آینده

3.1122
این مطلب مفید بود ؟7646
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
برچسب : مشاغل
وبگردی