کار عجیب برای زیبایی
14 سال تمام تکرار کار عجیب با استفاده از قاشق برای زیبایی دختری که صورت گرد و تپلش را مادرش دوست نداشت و تمام سعی خود را برای تغییر فرم صورت او به کار گرفت.

کار عجیب یک مادر برای زیبایی دخترش

قاشق ابزار مادری بود که سالها کار عجیب برای زیبایی دختر صورت گردش را تکرار کرد. یک زن طی اقدامی عجیب پس از آنکه کودک به سن دو سالگی می رسد، به دفعات منظم و هر روز شروع به ماساژ صورت دختر خود با قاشق کرد. هدف او آن بود که صورت دخترش کوچک تر و لاغرتر شود و چانه اش نوک تیز تر شده و صورتش زیاد گرد نباشد و پلکش به طور زیبایی نشان داده شود.او هر روز صورت کودک را با قاشق سرد ماساژ داده و در قسمت بالای چشمانش به مدت 20 دقیقه هر روز این کار را انجام می داد.

کار عجیب برای زیبایی

عکس دختری که مادرش 14 سال برای زیبایی او کار عجیبش را تکرار کرد

جالب است بدانید که این کار زمانی عجیب تر می شود که بدانید او حتی تا الان که دخترش 16 ساله شده است همان کار را به صورت روزانه انجام می دهد.

هرچند که با دیدن عکس های قبل و بعد این دختر خانم، واقعا نمی توان تفاوت خاصی را در او مشاهده کرد. این دختر حتی در کودکی زیبا بوده و اکنون نیز تبدیل به دختری زیبا شده است و برخلاف خواسته مادرش که سعی داشت صورت گرد او را عوض کرده و به او چانه تیزی بدهد، بعد از گذشت این درمان، او همچنان صورت گردی دارد.

کار عجیب مادرجوان برای زیبایی دختر 2 ساله اش +عکس

3.3319
این مطلب مفید بود ؟209110
برگرفته از افکار نیوز /ن
وبگردی