سعید آقاخانی

بازیگران جدید در فصل دوم سریال نون خ

تاریخ انتشار : 17 آذر 1398کد مطلب : 18511زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویربرداری فصل دوم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی با حضور بازیگران جدید آغاز شد.

آغاز تصویربرداری فصل دوم سریال نون خ

فصل دوم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی مقابل دوربین رفت تا برای پخش در ایام ماه رمضان سال آینده آماده شود.

سعید آقاخانی که علاوه بر کارگردانی، بازیگر نقش اصلی این سریال است در کرمانشاه مقابل دوربین رفت و بازیگران جدیدی هم به فصل دوم این سریال پیوستند.

روز گذشته خبر پیوستن میرطاهر مظلومی به فصل دوم سریال نون خ منتشر شد و بعد از او شقایق دهقان و مجید یاسر به جمع بازیگران این سریال پیوستند و به زودی مقابل دوربین میروند.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی بازیگر نقش اصلی سریال نون خ یعنی نورالدین خانزاده است که با لهجه کردی به خوبی توانسته است از عهده ایفای نقشش برآید.

بازیگران سریال نون خ

حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و... به همراه بازیگران جدیدی که به این مجموعه خواهند پیوستند بازیگران فصل دوم سریال نون خ را تشکیل میدهند.

سریال نون خ

داستان سریال نون خ

داستان سریال نون.خ از این قرار است که نورالدین خانزاده محصول تخمه کشاورزان هم محلی خود را خریده است و آنها را به شخصی به نام میرزایی در تهران فروخته است تا او محصول را در ترکیه بفروشد اما میرزایی از دنیا میرود و نورالدین متوجه میشود که در پایان عمر اوضاع مالی خوبی نداشته است و از طرفی فشار کشاورزان بر او داستانی را در سریال رقم زد که توانست مخاطبان زیادی را در ایام نوروز پای تلویزیون بنشاند.

فصل دوم سریال نون خ با بازیگران جدید مقابل دوربین رفت

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : عکاس:پیمان گرزم / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی