سفر به شمال

سفر به استان های شمالی ممنوع است؟

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400کد مطلب : 64242زمان مطالعه : 1 دقیقه
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک های غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع است.

فارس: سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا درخصوص چگونگی تردد در جاده های کشور اظهار داشت:با توجه به پایان طرح ممنوعیت سفر «بین استانی» در تعطیلات نیمه خرداد و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد به شهرها بر اساس رنگ بندی کرونایی امکان پذیر است.

جانشین پلیس راهور ناجا تصریح کرد:در حال حاضر خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک های غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع بوده و جریمه یک میلیون تومانی تردد به شهرهای قرمز و 500 هزار تومانی تردد به شهرهای نارنجی در انتظار متخلفان خواهد بود.

سردارحسینی اعلام کرد:ممنوعیت سفر به استان های گیلان، مازندران و گلستان فارغ از رنگ بندی کرونایی اعمال شده و تیم های پلیس راه، راهور و دوربین های ثبت تخلف سفر رانندگان به این شهرها را جریمه خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت تردد افرادی که در استان های شمالی صاحب ملک بوده اما پلاک خودرویشان بومی آنجا نباشد؛ گفت:ملاک برای تردد شماره پلاک خودروها است.

جانشین پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد:ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 در تمام شهرها فارغ از رنگبندی ها اعمال شده و متخلفان جریمه 200 هزار تومانی خواهند شد.

انتهای پیام/م

 

سفر به استان های شمالی ممنوع است؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی