بهزاد فراهانی

زمان پخش "سریال سه شنبه شب" به جای رنج پنهان

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396کد مطلب : 65561زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال سه شنبه شب با بازی بهزاد فراهانی ، آشا محرابی و رز رضوی از سه شنبه به جای سریال رنج پنهان روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

سریال سه شنبه شب به زودی روی آنتن شبکه یک

سریال سه شنبه شب با بازی آشا محرابی ، رز رضوی و مهران رنجبر تا چند روز آینده به جای سریال رنج پنهان از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت کشورمان یکی از بازیگران اصلی این سریال است.

آخرین قسمت از مجموعه رنج پنهان به تهیه کنندگی رضا جودی امشب از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

داستان و بازیگران سریال رنج پنهان و سه شنبه شب 

قصه این سریال در بحبوحه سال 1353 روایت می شود که با مرگ جوانی در دانشگاه آغاز می شود. اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت را تنها راهکار عملی در پیش پای خود می بیند...

بهنام تشکر

بهنام تشکر در سریال رنج پنهان

بهنام تشکر، قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، ساناز نیک نام، ستاره توکلی، فرهاد روشن و مهران میرزایی از بازیگران این سریال هستند.

با اتمام سریال رنج پنهان، از فردا شب (20 اسفند) پخش مینی سریال هفت قسمتی سه شنبه شب به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی مهدی عبادی آغاز خواهد شد.

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی در سریال سه شنبه شب

درخلاصه داستان سه شنبه شب آمده است:چند روزی مانده به عید نوروز، بابک 40 ساله، قرار است بعد از 23 سال زندگی در کانادا برای اولین بار به ایران بیاید. همسرش مریم که چهارسال پیش در کانادا عقد کرده اند، به ایران آمده است و حالا خانواده مریم در تکاپوی استقبال از داماد خانواده اند که تا به حال او را از نزدیک ندیده اند. حال با بازگشت او، نشانه ها و راز هایی بر ملا می شود... .

آشا محرابی

آشا محرابی در سریال سه شنبه شب

علیرضا جلالی تبار، رز رضوی، بهزاد فراهانی، محمد فیلی، آشا محرابی، مهران رنجبر، ایمان صفا، علیرضا جعفری، بهروز قادری، افسانه ناصری و سیروس کهوری نژاد از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

مجموعه تلویزیونی سه شنبه شب هر شب به غیر از پنج شنبه ها پخش خواهد شد.

داستان فیلم و بازیگران سریال سه شنبه شب

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی