نتایج کنکور ارشد

ضرایب و مواد امتحانی کنکور کارشناسی ارشد سال 98

تاریخ انتشار : 4 آذر 1397کد مطلب : 35796زمان مطالعه : 2 دقیقه
اصلاحیه مجموعه ها، مواد امتحانی و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 منتشر شد.

ضرایب و مواد امتحانی کنکور کارشناسی ارشد سال 98 چیست؟

ایسنا:به دنبال انتشار اطلاعیه 15 مهرماه 97 درباره جداول رشته های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398، تغییراتی در مفاد جداول برخی از رشته های امتحانی صورت گرفت. بر این اساس جداول نهایی به صورت کامل در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون (دفترچه شماره 1) درج خواهد شد. 

بر اساس آخرین اصلاحیه در مجموعه امتحانی 1106 علوم ورزشی رشته «روانشناسی ورزشی بدون گرایش» به عنوان رشته ردیف ششم این مجموعه امتحانی اضافه شد. همچنین آموزش زبان ژاپنی در مجموعه امتحانی 1128 به مجموعه های امتحانی گروه آزمایشی علوم انسانی اضافه شد و آزمون این کد رشته امتحانی منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. 

در مجموعه امتحانی 1131 مطالعات جهان، برای رشته گرایش «مطالعات جهان گرایش مطالعات جنوب آفریقا» درس شماره 15 با عنوان «تاریخ و فرهنگ جنوب آفریقا» به زبان انگلیسی اضافه شد. پذیرش در این رشته به صورت خاص با شرایط تسلط کامل به زبان و همراه با مصاحبه (به زبان تخصصی رشته) خواهد بود. 

در مجموعه امتحانی 1131 نیز برای رشته گرایش «مطالعات جهان گرایش مطالعات جنوب آفریقا» درس شماره 15 با عنوان «تاریخ و فرهنگ جنوب آفریقا به زبان انگلیسی به مجموعه عناوین دروس امتحانی اضافه شد و پذیرش در این رشته به صورت خاص با شرایط تسلط کامل به زبان و همراه با مصاحبه (به زبان تخصصی رشته) خواهد بود. 

همچنین در مجموعه امتحانی 1156 آماد، دانشگاه علوم انتظامی امین نیز به عنوان پذیرنده اضافه شد. پذیرش دانشجو در این رشته، فقط برای دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشگاه شهید ستاری و دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر و دانشگاه علوم انتظامی امین فقط از میان برادران انجام خواهد شد. 

همچنین اصلاحات مجموعه ها و مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است و داوطلبان برای اطلاع از جزییات آن می توانند به آدرس اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

ضرایب و مواد امتحانی کنکور کارشناسی ارشد سال 98

51
این مطلب مفید بود ؟01
وبگردی