محسن تنابنده

رونمایی از گینس محسن تنابنده در شب تولدش + عکس

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1394کد مطلب : 13767زمان مطالعه : 1 دقیقه
محسن تنابنده در شب تولدش از اولین فیلم سینمایی خود در مقام کارگردان رونمایی کرد، پوستر فیلم سینمایی گینس اولین ساخته محسن تنابنده با حضور بازیگران این فیلم رونمایی شد.

پوستر و تیزر فیلم سینمایی گینس به عنوان اولین ساخته سینمایی محسن تنابنده در شب تولدش رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم که چهارشنبه شب توسط موسسه تصویرگستر پاسارگاد در رستوران کازیوه تدارک دیده شده بود، از حسین اسکندری بازیگر فیلم «گینس» توسط برادرش عبداله اسکندری تقدیر شد و همچنین لوح های تقدیری توسط مجید اسکندری و آرش برهانی به عرفان بهکار طراح پوستر و مسعود رفیع زاده سازنده تیزر این فیلم اهدا شد.
 
جشن تولد محسن تنابنده
 
محسن تنابنده هم به عنوان کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی گینس لوح تقدیرش را از رعنا آزادی ور، هادی کاظمی و رضا یزدانی دریافت کرد و با اظهار امیدواری از اینکه این فیلم مورد توجه قرار گیرد و تماشاگران نیز از آن لذت ببرند از تورج شفیعی و علی اسدزاده مدیران شرکت تصویرگستر پاسارگاد برای حمایت از او جهت ساخت فیلم اولش تقدیر کرد.
  
محسن تنابنده احمد مهرانفر و رضا یزدانی
 
پس از رونمایی از پوستر فیلم توسط عبداله اسکندری، احمد مهرانفر و محسن تنابنده و پخش تیزر فیلم، جشن تولد کارگردان فیلم «گینس» برگزار شد و تنابنده شمع های روی کیک را که پوستر فیلم روی آن نقش بسته بود را فوت کرد.
گینس که در شرکت تصویر گستر پاسارگاد تهیه شده است به عنوان یکی از گزینه های اکران دوم سال احتمالا از اردیبهشت ماه به روی پرده می رود.
 
عکس:عبدالوحید میرزاده

رونمایی از گینس محسن تنابنده در شب تولدش + عکس

4.231
این مطلب مفید بود ؟265
برگرفته از ایسنا - / ک
وبگردی